Техно

Вибираємо годинник – що потрібно знати

Годинник – річ, загалом-то, чисто функціональна. Але останнім часом все частіше її використовують радше як деталь декору. Тому так важливо розуміти, як вибрати годинник чоловікові або жінці.

Основні правила, як правильно вибрати годинник

pic-Panerai-art-N2278

У зв’язку з бурхливим розвитком комп’ютерних і цифрових технологій наручні годинники поступово, але впевнено йдуть в минуле. Однак багато хто як і раніше сприймають їх як якогось помічника, здатного стати свідченням статусу людини в суспільстві. А щоб цей атрибут спрацював в потрібному руслі, важливо знати, як підібрати годинник.

Звичайно, кожна модель годинника – специфічна. Знавці виділяють масу деталей в ідентифікації виду цього механізму. Але найпопулярніші критерії – ціна і спосіб виготовлення годин. Є й ексклюзивні варіанти годин преміум-класу. Але далеко не кожній людині вони по кишені. Звичайні годинники більш прийнятні в ціні.

Найбільш дорогі – швейцарські годинники, які вважаються кращими у своєму сегметом. Причому згідно із законами самої Швейцарії, швейцарські годинники тільки ті, які виготовлені за певним стандартам. По-перше, механізм і все, що є в годиннику – все повинно бути суто швейцарським. Як мінімум, це повинна бути половина всіх деталей і вузлів, випущених і зібраних в Швейцарії. Сам годинник теж повинен бути зібраний в Швейцарії або Австрії. Але ви можете придбати якісні копії всесвітньо відомих брендів. Такі пропозиції вам надасть інтернет-магазин SwissWatch. В розділі “Копии часов Panerai” ви можете знайти якісні копії всесвітньо відомих брендів. Перед покупкою радимо звернутися до консультанта магазину.

По-третє, навіть контроль за якістю годин повинен проводитися в самій Швейцарії. Лише при цій умові циферблат і інші частини годинників можуть бути прикрашені  всьому світі написом – Swiss Made або зроблено в Швейцарії. Іноді може бути й одне слово – Swiss. Не швейцарські годинники можуть мати напис типу Swiss Movement , а також Swiss Quartz або Swiss Movt – при швейцарському механізмі. У разі якщо для виготовлення годинника використані швейцарські деталі, напис ставиться Swiss Parts. Жорсткими вимогами обмежується і використання слова Genevе, що підтверджує високу якість продукції, що допоможе в питанні, як вибрати хороший годинник. Тому цей напис найчастіше прикрашає лише циферблати підроблених годин.

У роздріб вартість справжніх швейцарських годинників зазвичай не буває нижче 200 доларів. Дешевше можуть бути лише Flik Бронежилет і Swatch. А рекламна та інформаційна діяльність багатьох фірм країни ознайомила покупців з уже знайомими з деякими новими властивостями наручних годин. При наявності сапфірового скла, індикатора запасу часу, хронографа, водостійкості, міцності, підвищеної точності ходу, вічного календаря сучасні наручні годинники вважаються якісними.

Про те, як вибрати чоловічі годинники

Чоловік, який особливо підтримує свій стиль, не омине увагою таку деталь як годинник. Тому таке велике значення має розуміння того, як вибрати годинник чоловікові.

Один з важливих моментів у виборі годинника — підбір кольора ремінця. Шкіряний ремінець може вибиратися по тону взуття. Так, коричневі туфлі відмінно виглядають з чорним ремінцем годин, а також навпаки.

Багатьом чоловікам подобаються металеві браслети. Але якщо цей варіант не дуже підходить до образу в цілому, то можна спробувати доповнити його парочкою плетених браслетів або інших прикрас. Це послужить своєрідним маскуванням браслета під сусідні аксесуари. Той же принцип у питанні, як вибрати годинник наручні чоловічі, можна застосувати і під шкіряний і текстильний ремінці. До них краще підбирати браслети під колір, щодо ідентичності з матеріалом, по колірному поєднанню різних відтінків.

Як вибрати жіночі годинники найправильніше

Якщо чоловіки не занадто заморочуються про те, як вони виглядають в очах оточуючих, то для жінок – це ключове питання. Тому так важливо знати, як вибрати годинник дівчині. І тут не все вирішує тільки поєднанням з одягом.

У деяких випадках носити певні види годинників небажано. Наприклад, якщо у молодої дівчини дуже тонкі зап’ястя, то їй не підійдуть громіздкі браслети. А жінки з широкою кісткою зап’ястя не повинні вибирати годинник з тонким браслетом або ремінцем, так як це може виглядати як мінімум негарно.

Грає свою роль і те, наскільки годинник підходять до способу життя їх власниці. Активним жінкам, постійно перебувають у русі, слід вибирати якісні годинники, які не піддаються ударам і не пропускають воду. Респектабельним бізнес вумен підійдуть години відповідного стилю, наприклад, преміум-класу.

Хоча, звичайно, незалежно від того, як виглядають годинник, найважливіша їх характеристика – якість механізму. Тому розумніше їх купувати у самих надійних торгових точках і тих марок, які не викликають сумнівів у їх якості.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України