Техно

Вибираємо біде – правила вибору

При виборі або заміні біде необхідно враховувати тип унітазу, вже наявного, або того, який ви тільки плануєте купувати. Так, як біде і унітаз ставляться поруч, то і підбирати їх треба відповідно один до одного. Якщо у вас підвісний унітаз, то вибирайте таке ж підвісне біде і навпаки, при наявність підлогового унітазу, підбирайте і підлогове біде.

23423

Як вибрати біде

У випадку, якщо вибираємо біде вже чітко певного типу, зверніть увагу на матеріал, з якого він зроблений. Зазвичай, це або фарфор або фаянс. У фаянсу менша стійкість і менш міцна текстура, тому він і дешевше порцеляни. Сама поверхня може бути матовою або лакованої, що впливає на чистоту і водоотталківаемость біде.

4564356

Також варто приділити увагу кольору обираного вироби. Великий вибір біде вам запропонує компанія Saten. В розділі сайту компанії Биде напольное ви маєте можливість переглянути товар різних кольорів та форм. Працівники фірми допоможуть вам у виборі. Крім традиційного білого кольору, існує і велика різноманітність як всіляких яскравих і кричущих кольорів, так і спокійних пастельних тонів. Звичайно ж, підібрати який – то інший колір крім білого, буде злегка проблематично (можливий варіант під замовлення, але доведеться почекати якийсь час). Але якщо ви людина творча і креативна, то ваше очікування завжди окупиться сповна хорошим настрої і свіжими ідеями при відвідуванні навіть вбиральні кімнати. Крім всього вищесказаного, навіть білий колір буде мати різні відтінки в різних фірмах – виробниках. Тому намагайтеся купувати всю необхідну сантехніку в одному салоні, щоб потім не впадала в очі суттєва різниця між всіма комплектуючими.

Біде

При виборі цієї сантехніки ви можете купити як повноцінне біде (підвісний або підлоговий), так і кришку – біде. Остання використовується в приміщеннях, де дуже мало місця. Кришка – біде кріпиться на унітаз при необхідності. І в такому випадку, унітаз і виступає біде. На тій частині кришки, яка ближче до зливного бачка, розміщені два краника з холодною і гарячою водою. Це найпростіший варіант кришки – біде. Є й дорожчі, але разом з тим, і більш функціональні і зручні у використанні. Наприклад, біде, оснащений нагрівальним елементом, здатним за лічені хвилини підігріти необхідну кількість холодної води. Або біде з автоматичним змішувачем в арсеналі. Або біде з регулюванням сили напору води.

Велика різноманітність варіантів, квітів, функціональності, способів кріплення та управління – все це необхідно враховувати при виборі біде в свою вбиральню. І якщо ви в чомусь – то погано орієнтуєтесь, або не знаєте, як правильно облаштувати, звертайтеся до кваліфікованих фахівців, і вони допоможуть вам вирішити будь-які проблеми, пов’язані з підбором, установкою, чищенням, регулюванням і експлуатацією будь-яких комплектів сантехніки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.