Новини

Вибираємо адвоката

Кожен третій чоловік стикається з проблемою вибору адвоката. Ситуації бувають різні, і іноді від вибору адвоката залежить доля людини. Тому так важливо поставитися до пошуку даного фахівця дуже відповідально. Як же це зробити?

вибір алвоката
вибір адвоката

В першу чергу, не варто довіряти тільки вивіскам і табличкам, тому що нерідко буває так, що замість адвоката працює людина, яка просто отримала юридичну освіту. Пам’ятайте про те, що у справжнього фахівця повинен бути свій номер, внесений в реєстр Мін’юсту. Компанія, яка працює офіційно і зможе забезпечити ваше представництво в суді – Еквітас Компані. Два перших числа позначають регіон, в якому працює адвокат. Пам’ятайте про те, що перевіряти цей номер можна тільки на офіційному сайті Мін’юсту або на ресурсі адвокатської палати вашого міста. Зараз у мережі є безліч несправжніх сайтів, на яких представлені підроблені номери адвокатів. Якщо у адвоката офіс в бізнес-центрі, то дізнайтеся про те, як давно фахівець працює в цьому приміщенні. Бо нерідко буває так, що шахраї знімають офіс на кілька днів, проводять зустрічі, беруть гроші з клієнтів і пропадають.

Пам’ятайте про те, що кожен адвокат має де працювати, а також він повинен підтвердити це за допомогою документів. Найчастіше такі фахівці працюють в адвокатських колегіях. Трохи рідше зустрічаються фахівці, у яких свій кабінет, бюро чи юридична консультація, яка спеціалізується на судових і арбітражних суперечках. У будь-якому з цих випадків у фахівця повинен бути зареєстрований кабінет або бюро з рахунком в банку. Якщо адвокат говорить вам про те, що він працює сам на себе, то, швидше за все, перед вами не фахівець, а обманщик.

Намагайтеся вибирати того адвоката, який займається справами якоїсь певної спеціалізації. Тому що люди, які намагаються зайнятися справами в різному напрямку, найчастіше не досягають успіху ні в одному з них. Обов’язково запитайте у адвоката його справи, досвід роботи і так далі. Ще краще дізнатися відгуки про роботу даного спеціаліста у тих людей, які вже користувалися його послугами.  Відгуки про роботу Еквітас Кмопані, яка має свій офіс в Києві, ви можете самостійно знайти в мережі і переконатися що вони відмінні.

Після того, як ви вибрали відповідного адвоката, обов’язково зустріньтеся з ним. Це дозволить вам краще дізнатися адвоката і обговорити питання, що хвилює. Обов’язково дізнайтеся точку зору фахівця щодо вашої ситуації. Якщо вона вас не влаштовує, то не користуйтесь послугами адвоката, тому що ви повинні бути однодумцями. З цієї ж причини вам повинно бути приємно, спілкуватися з цією людиною, адже попереду вас будуть чекати справи, які доведеться вирішувати разом.

Також після вибору адвоката вам необхідно укласти договір про надання правової допомоги у декількох примірниках. У такій угоді обов’язково має бути зазначений обсяг послуг, їх вартість і додаткові витрати в разі необхідності.

Варто пам’ятати про те, що не кожний юрист є адвокатом, тому що другий може захищати людину у випадку кримінальної відповідальності. А ось всі адвокати можуть бути юристами. Якщо у випадку роботи з адвокатом ви вирішили поміняти його на іншого фахівця, то про це слід заявити письмово слідчого або суду. Якщо ви віддали вже весь гонорар адвокату, але вирішили з ним не вести справи, то ви маєте право вимагати певну суму його гонорару назад.

Якщо ви переживаєте про те, що юрист може спеціально «тягнути» час, щоб як можна більше грошей взяти з вас, то можете скласти договір «під ключ». Однак варто пам’ятати про те, що такі договори зазвичай коштують недешево. Будьте завжди в курсі справ, щоб переконатися в тому, що справа просувається. Вдалого вибору!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України