Вплив океану на клімат планети знизився через діяльність людини

Німецькі наукові фахівці провели спеціальне дослідження, в ході якого з’ясували, що вплив океану на клімат Землі знизився через діяльність людини. До такого висновку прийшли співробітники GEOMAR, німецького Центру океанічних досліджень в Кілі.

За основу своєї роботи фахівці взяли дані, зібрані за період з 1979 по 2013 роки. Вчені відзначили, щоб водяноій парі подолати висоту від 15 до 50 кілометрів, необхідно «пройти кордон» між стратосферою і тропосферою. У ході спостереження фахівці помітили, що в кінці 20 століття почали охолоджуватися ті області, які до 1970 років почали тільки нагріватися, а також відзначилося зростання викидів парникових газів.

Вчені підсумували, що діяльність людини впливає на зміну температури в тропосфері. Дані зміни людство відчує вже в найближче десятиліття. Парниковий ефект збільшується за рахунок підвищення концентрації водяної пари у верхніх шарах. Вчені мають намір створити модель, яка дозволить виявити антропогенні та природні причини впливу на клімат, що дозволить створити механізм високоточного прогнозування.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh