Новини

Вибираємо ресторан для весілля

Для святкування весілля важливо врахувати всі нюанси, аби свято стало незабутнім. Важливу роль відіграє застілля. Вибрати ресторан, який сподобається молодятам та гостям просто, якщо розглянути пропозицію комплексу Hotel SPA.

Заміський ресторан для весілля ви можете знайти за адресою на сайті hotel-spa.kiev.ua розміщені контактні телефони, контакти  у месенджерах та соціальних мережах.

Як організувати весілля під Києвом

Організація святкування за містом має чимало переваг. Комплект знаходиться всього в 17 км. від Києва, тому дістатися туди гостям не буде складно. Чудові локації допоможуть створити неймовірні фото та відео з весілля. Вони виглядатимуть природно, і організаторам не потрібно хвилюватися за додаткові декорації. Чисте повітря та звуки природи створюють спокійну атмосферу. Неподалік знаходиться красиве озеро, де приємно прогулюватися під час заходу сонця. У теплі дні можливо провести церемонію під відкритим небом.

Перевага ресторанних комплексів у чудовому професійному персоналі. Кухарі створили авторське меню, яке буде до вподоби всім гостям. Готель пропонує атрибути для церемонії: арку, стільці, декорації. Розміри ресторану дозволяють організувати бенкети для різної кількості гостей.

Відпочинок на природі зі Hotel SPA

Мережа готельних комплексів Hotel SPA допоможе відпочити від міської суєти та поринути в приємне дозвілля на природі. Тим, хто віддає перевагу «зеленому» відпочинку пропонують організувати риболовлю, ночівлю у наметі. Любителям комфортного дозвілля, де продумана кожна деталь, пропонують:

  • Ресторан на терасі.
  • Басейн, сауна, джакузі.
  • SPA-процедури, що включають догляд за тілом та обличчям.
  • Організацію активного відпочинку (прокат човнів, велосипедів та ін.).

Відпочинок у комплексах SPA-процедури сподобається молодим парам, сім’ям з дітьми, великим компаніям. Для проведення відпочинку можна вибрати спеціальні пакети, наприклад, сімейний, для двох, СПА-вечірка та інші.

Як замовити ресторан на урочисту подію

Замовити заміський комплекс відпочинку на весілля чи на інше святкування просто. Для цього потрібно зателефонувати консультанту та домовитися про зустріч. Достатньо однієї консультації. На ній буде визначено формат святкування, кількість запрошених, складене меню, можливо замовити додаткові послуги (ведучий заходу, музичний супровід, оформлення місця проведення свята) тощо. Всі додаткові обговорення можна проводити у мессенджерах чи по телефону. Готельний комплекс працює цілодобово, розклад роботи ресторанів вказаний на офіційному сайті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України