Техно

Вибраємо материнську плату для домашнього комп’ютера

Вибір комплектуючих комп’ютера найчастіше починають з вибору материнської плати і процесора. Адже це основа будь-якого комп’ютера. У цій статті Ви дізнаєтеся, як вибрати материнську плату для Вашого майбутнього комп’ютера.

Материнською платою називається так тому, що вона є основою, на яку встановлюються інші плати та додаткові прилади. Тому до її вибору слід підійти уважно. В цьому вам допоможуть спеціалісти інтернет-магазину КТС. Вони вам зможуть підсказати, яка материнська плата підійде саме для вашого системного блоку. Замовити деталь є можливість безпосередньо на сайті. Доставка працює в межах України. При придбанні товару на більшу суму ви можете звернутися за знижкою.

Чому так важливо ретельно вибрати материнську плату? Тому, що від цього вибору залежить, який тип процесора Ви зможете встановити, який зможете встановити обсяг оперативної пам’яті, а також якого типу буде оперативна пам’ять . Також від вибору плати залежить кількість додаткових пристроїв, що підключаються до комп’ютера.

Кожна материнська плата складається з наступних частин – роз’єм для центрального процесора, слоти для оперативної пам’яті, чіпсет, слот для відеокарти і слоти для установки додаткових пристроїв (наприклад, мережевої карти), різні роз’єми для підключення жорстких дисків, CD і DVD – приводів, клавіатури, миші, принтера, сканера і іншого.

Вибираючи основну плату потрібно не забути про тип інстальованого в неї процесора. Переконайтеся, що Ваш процесор підходить для даної материнської плати. Підібрати всю конфігурацію можна на сайті https://ktc.ua/motherboard/ – у вас буде можливість зібрати комп’ютер онлайн.

Чіпсет визначає функціональні можливості материнської плати. Чіпсет складається з так званого північного і південного мосту – це спеціальні мікросхеми, які служать для зв’язку різних інтерфейсів і шин. На північному мосту встановлюють радіатор, завдяки чому його легко знайти. Радіатор на північному мості встановлений з тієї причини, що він взаємодіє з компонентами більш швидкими, ніж південний, тому сильніше нагрівається. Також зверніть увагу на тип підтримуваної оперативної пам’яті.

Коли Ви будете вибирати собі материнську плату, також не забудьте про додаткові можливості, які, можливо, Вам знадобляться. Це можуть бути як інтегровані аудіо – і відео – карти, так і кількість слотів для установки дочірніх карт та іншого обладнання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України