Вчені: Гучні звуки шкідливі для немовлят

Група вчених з Американської академії педіатрії провела низку спеціальних досліджень і прийшли до висновку, що для немовлят шкідливі гучні звуки. Фахівці радять давати новонародженим до прослуховування приємні звуки. Про це повідомляє медичний портал Мedicalxpress.

Відомо, що недоношених новонароджених або з різними патологіями переводять у відділенні інтенсивної терапії, де головнj. умовою є зниження кількості голосних звуків і збільшення приємних мелодій. У Вашингтоні дослідники школи медицини університету в Сент-Луїсі виявили, що приємні звуки позитивно впливають на відновлення немовлят та їх розвиток. Фахівці стверджують, що приємними звуками для новонароджених є голоси батьків і тиха інструментальна музика. Результати своїх дослідів вчені опублікували 8 лютого в медичному журналі Pediatrics.

Доктори медичних наук А. Ернест і Джейн Р. з’ясували, що у тих батьків, які розмовляли зі своїми ще не народженими дітьми, малюки мали показники на рівень вище, ніж у інших батьків. Більш того, після народження діти були абсолютно здоровими і розвивалися швидше своїх однолітків, а у віці двох років знали більше слів, ніж діти з якими в утробі батьки не розмовляли. Американська академія педіатрії рекомендує майбутнім матерям утримуватися від звуків вище 45 децибел, так як це може негативно вплинути на не народжених дітей, а у важких випадках спровокувати пологи на ранньому терміні.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Чорновіл : Тимошенко зачіпати не можна – гарантовано Аваковим. Поліція арештувала активістів які хотіли задати незручні запитання

Ну що? “Поліція з народом?” Чи може: Аваков з Тимошенко? – запитує на своїй сторінці ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh