Новини

Вибір зручної косметологічної кушетки

Кушетка косметолога – це основне місце праці майстра та частина професійного обладнання. Виробники пропонують сучасні рішення для того, щоб задовольнити будь-які потреби косметологічної галузі. У продажу є сучасні моделі з автоматичним регулюванням та додатковими функціями, тому потрібно знати, як вибрати потрібну кушетку.

Особливості вибору кушетки для косметолога

Кушетка косметолога повинна бути зручною не тільки для майстра, а й для клієнта. Тому при виборі потрібно орієнтуватися на види послуг, що пропонує ваш кабінет. Ось головні види кушеток, що є у продажу.

  • Найпоширенішою моделлю є класична кушетка з механічним регулюванням. Вона має знімні підлокітники, знімний підголівник та підніжку для догляду за ногами. Треба знати, що для регулювання може знадобитися додатковий час. Краще обирати моделі, обтягнуті штучною шкірою, тому що вона легко миється та чиститься різними хімічними засобами.
  • Якщо ваш бюджет більший, зверніть увагу на гідравлічний механізм підйому. таку кушетку можна легко відрегулювати незалежно від ваги клієнта. Сидіння у деяких моделей вільно обертається навколо своєї осі. Такі кушетки обирають візажисти, тому що на них зручно працювати.
  • Кушетки з електроприводом найдорожчі. Їх перевага у тому, що керування здійснюється за допомогою пульта дистанційного управління. Але такі моделі треба розміщувати біля електричних розеток, тому що вони працюють від електрики.

Незалежно від того, яку систему регулювання ви обрали – механічну, гідравлічну чи електричну, треба пам’ятати про наступні параметри. Яка мінімальна та максимальна висота у кушетки. Від цього залежить комфорт майстра під час роботи. Ширина та довжина також важливі. Ваші клієнти повинні розміщуватися на кушетці зручно. Це залежить від розмірів моделі, яку ви придбаєте. Крісло, що не відповідає цим вимогам, може бути незручним, а це ускладнить робочі процеси.

Ергономічна кушетка, що обладнана усіма необхідними аксесуарами – це запорука успішної праці. Ваші клієнти будуть задоволені тим, що зможуть розслабитися під час відвідування салону.

Щоб придбати якісну кушетку косметолога, звертайтеся до інтернет-магазину «УкрСтиль» https://ukrstil.com/ua/. Кваліфіковані спеціалісти допоможуть підібрати потрібну модель, яка задовольнить усі ваші вимоги. Варто інвестувати у гарне професійне обладнання, щоб бути впевненими у надійності та міцності кушетки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України