Техно

Вибір металошукача. Інформація для початківця про те як вибрати металошукач.

Вибір металодетектора для пошуку – це воістину важливе і складне завдання. Особливо для новачка. Я згадую як сам стояв перед болісним вибором багато років тому, вибираючи свій перший прилад. Пам’ятаю, як поради на форумах ще більше заплутували мене. Саме тому я і вирішив написати цю статтю, яка сподіваюся, допоможе Вам зробити правильний і осмислений вибір металошукача. Переважно в статті піде мова про вибір першого (основного) приладу для початку хобі «приладового пошуку».

Для того, щоб Вам було простіше все зрозуміти, читати менше «води» – я викладу кілька загальних правил і помилок стосовно металошукачів взагалі:

1. Помилка перша: дорогий прилад завжди краще дешевого! Це не зовсім так. Дорогі прилади часто коштують дорожче за рахунок додаткових функцій і налаштувань, які новачок ніколи не буде застосовувати. Тобто Ви заплатите за функції, які вам не потрібні. Навіть багато досвідчених пошуковикыв зізнаються, що володіючи дорогими «навороченими» приладами вони вкрай рідко використовують весь їх потенціал.
Ще важливий фактор: наприклад глибина виявлення монети у приладу ціною в 1000$ і у приладу ціною в 200$ може відрізнятися всього на 10-15 сантиметрів! Задумайтесь, чи варта переплата цих грошей ?! У деяких випадках безумовно варто, а в деяких вистачить і простого приладу. Тому завжди вартує звернутися за консультацією до продавців. На сайті Болгарка ви можете придбати металошукачі різної цінової категорії.

Дорогі прилади варто купувати осмислено, якщо вам потрібні їх функції та додаткова чутливість. Недорогі фірмові прилади в основному діапазоні знахідок роблять все те ж саме, що і дорогі побратими. Єдине що роблять дорогі прилади краще – це точніше визначають тип металу, але відчути і застосувати це можуть тільки досвідчені пошуковці, які мають за плечима вже не один рік практики і вміють правильно налаштувати прилад.

2. Помилка друга: красивий, стильний прилад шукає краще (багато хто вважає підсвідомо). Не варто звертати жодної уваги на дизайн приладу і красу кнопочок !!! У металошукачі як не дивно головне ЗВУК, а не дисплей. Дисплей лише допомагає освоїтися на першому етапі. Більшість опитаних пошукачів працює в навушниках і лише зрідка позирають на дисплей. Звук набагато більш інформативніше для пошуку. Металошукач не “гламурний девайс», а прилад, не варто забувати про це. Це правило вбереже вас від покупки красивою, стильною – але нікчемною іграшки.

3. На ринку металошукачів сформувалися перевірені лідери. Купуючи їх, Ви точно не помилитеся! На сайті магазину http://болгарка.укр ми наводимо чесний список найпопулярніших і перевірених металошукачів, вибираючи з цього списку, Ви можете бути впевнені в правильності вибору.

4. Шукає людина – а не прилад! Куди більше в успіху пошуку залежить від людини: яке місце він вибрав, на скільки він більш уважний до сигналів, який досвід у нього. Я неодноразово бачив, як на спільних пошуках, люди, що ходили з найпростішими приладами знаходили не менш, а часом навіть більше ніж ті, у кого були дорогі прилади. І вся справа в уважності, вміння «чути» свій прилад, правильно вибрати місце пошуку.

5. Ми ні в якому разі не проти дорогих приладів! Просто боюся, що шановний Читач цієї статті визнає мої застереження «проти дорогих приладів» як якусь пропаганду дешевих. Ні. У професійних дорогих металошукачі є багато корисного. Але щоб відкрити їх потенціал – потрібен досвід, бажання, прагнення, усвідомлення їх властивостей і можливостей. А покладатися на те, що Ви відразу все освоїте – не варто! Це оману.

Я часто бачив як люди, що купили в якості першого приладу дорогий апарат, продавали його через 2-3 місяці (тому що заплуталися, не розібралися в настройках і т.д.). А приїжджаючи на поле, люди з простими приладами вже починали робити перші знахідки в той час як недосвідчені пошуковці з навороченими металошукачами все ще копирсалися в налаштуваннях.

Вдалих вам покупок!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України