Подорожі

Як відпочити в Карпатах?

Більшість людей відпочинок в Карпатах асоціюють із зимовим відпочинком, з гірськолижним курортом. Насправді і в спекотне літо відпочинок в Карпатах такий же чудовий і вражаючий.

Відпочиваючі прекрасно проведуть час на курорті Буковель. Для туристів, любителів активного відпочинку, тут є велопарк з велотрасса. До велопарку ведуть підйомники 2 і 2R. Близько підйомника R2 для туристів – екстремалів відкритий 8-метровий скеледром, що копіює скельний рельєф.

Бажаючі можуть зайнятися рафтингом або сплавитися на катамаранах по гірській річці Черемоші. Протяжність маршруту рафтингу 19 км, цю дистанцію здатний подолати за 3-4 години навіть непідготовлений турист. Також, на Черемош організовуються 2-3 денні тури, більш детальну інформацію про які можна отримати на сторінці 4 сезони – http://4stur.com.ua/ru/tour/tag/%D1%82%D1%83%D1%80%D1%8B+%D0%B2+%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%8B/

Любителі екстремального відпочинку до пізньої осені можуть відвідувати екстрим-парк, який включає в себе багаторівневу систему (до 6 м над землею) дерев’яних платформ і різних підвісних перешкод.

Близько озера на курорті Буковель є упорядкований пляж, для дітей побудований спеціальний неглибокий басейн з підігрівом.

У Карпатах можна здійснювати звичайні піші прогулянки по горах і милуватися природою, вдихати цілюще хвойне повітря, милуватися красою гірських річок і потічків, купатися в цілющих джерелах і водоспадах.

На сьогоднішній день в Карпатах популярністю користується екологічний відпочинок і сільський туризм – місцеві жителі із задоволенням здають кров туристам за невелику плату, можна влаштуватися в невеликому готелі або на базі відпочинку.

карпати

По Карпатам організовані безліч маршрутів, що включають для огляду природна краса та історичні пам’ятки. Можна вибрати тур середньовічними замками, по заповідниках, по сталактитовим і Сталагмітовий печер, по альпійських луках, в селах ознайомитися зі старовинними ремеслами. Дані тури цікаві і молоді, і сім’ям з дітьми.

З безлічі Карпатських містечок радимо відвідати м.Сколе, м Ужгород, Славське, Тисовець, Орявчик та інші. Інфраструктура гірських селищ включає в себе різні магазини, організований прокат споряджень і автомобілів, послуги екскурсоводів і провідників, діють кінні прогулянки, катання на квадроциклах та інше. Красу українських Карпат ви зможете побачити з висоти пташиного польоту, пролетівши на параплані.

У Карпатах є багато санаторіїв, які побудовані близько природних джерел мінеральних вод, які знамениті своїми лікувальними і профілактичними властивостями. Лікування в санаторіях принесе користь людям з різноманітними захворюваннями. Для здорових людей відпочинок тут сприяє релаксації і зміцненню нервової системи. Гірське повітря, карпатські смереки і кристально чисті озера зарядять бадьорістю і здоров’ям на цілий рік.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України