Новини

Вибір кахлю для ванної кімнати

1
Кахель Chinese Asters

Традиційним рішенням для покриття ванних кімнат була і залишається керамічна плитка – кахель. На відміну від шпалер і інших покриттів, вона здатна витримувати, куди більшу кількість вологи, надає ванній кімнаті свою неповторність. Розглянемо, якими властивостями повинен володіти кахель для ванної, і якими правилами варто керуватися при його виборі.

Керамічна плитка у ванній.

Кахель як ніщо інше підходить для ванної кімнати, ознайомитися з його асортиментом і підібрати сантехніку можна тут: http://aquacity.com.ua/catalog/kaphel/kaphel_collections/, також Ви отримаєте кваліфіковану консультацію, що заощадить Ваш час.

Ось кілька аргументів на користь кахлю:

Вона стійка до впливу хімічних речовин.

За нею дуже легко і просто доглядати.

Нешкідлива для здоров’я людини.

Складається з натуральних матеріалів.

Кахель стійкий до вогню, є діелектриком, тобто абсолютно не проводить електрику.

Необхідні властивості кахлю для ванної

Плитка для ванної кімнати повинна володіти рядом властивостей, але їх не так багато, і ви легко запам’ятаєте.

Перш за все, вона повинна бути стійка до вологи. Цей показник позначається латинською буквою алфавіту. Так, найвищим показником вологостійкості є дві літери «А». Далі за алфавітом стійкість до вологи буде ставати все менше і менше.

Наступна властивість, якою повинен володіти кахель у ванній – стійкість до впливу хімічних речовин. В пункті «Маркування», ця властивість позначається значком «пляшечки».

Зверніть увагу на коефіцієнт тертя на мокрій поверхні. Ви ж не хочете, вибираючись з ванної, встати на мокрий кахель з низьким тертям, що збільшить ймовірність того, що ви можете послизнутися і травмуватися?

Такий показник, як коефіцієнт стирання, буде важливий для плитки, яка призначена для підлоги, а не на стіни.

У більшості з нас ванна кімната за своїми габаритами далеко не величезна. Тому при виборі плитки для ванної пам’ятайте, що крупний кахель буде виглядати більш ніж громіздко, при цьому ще більше зменшить і без того маленьку кімнату. Вибирайте плитку невеликих / середніх розмірів.

Вона не повинна вбирати вологу, оскільки через це вона стане важчою і існує ймовірність того, що з часом відклеїться. Тому, коли будете вибирати кахель, подивіться на його зворотний бік. Там повинно бути найменше число пор!

Також поверхню плитки, яка буде клеїтися до стіни, повинна бути якомога більш рівною. Тоді ви досягнете хорошого зчеплення зі стінами, і кахель прослужить довгий термін.

Оскільки ванна кімната у нас маленька, то і колір повинен сприяти її зоровому збільшенню. Так, світла колірна гамма підійде для цієї властивості більше. При цьому неважливо, кладете ви плитку на стіни або на підлогу.

При виборі колірної гами в чорно-білому тонні, переконайтеся, що ванна кімната буде добре освітлюватися.

Подумайте, де на стінах будуть розетки (припустимо, для пральної машинки, де буде висіти поличка або якась інша декорація).

Кахель з глянцевим покриттям також візуально зможе збільшити вашу маленьку ванну.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України