Новини з Австрії

В Австрії спецприхначенці полюють на небезпечного чеченця – це вже другий в’язень, який втік на протязі доби

Велика тривога у Нижній Австрії! У вівторок увечері досвідчений чеченець (35 років), засуджений за членство в терористичній організації та пограбуванні, втік під час візиту до лікаря

Ув’язнений мав відсидіти ще близько одинадцяти років у крилі суворого режиму сумнозвісної в’язниці Штейн. Це друга вражаюча втеча злочинця за 24 години.

І поки афганець, який вчора втік (16), навіть провокує поліцію відео з наркотиками в TikTok, вже кілька годин ведеться масштабне полювання на ще одного ув’язненого Штейна, який зник під час відвідування лікар у Кремсі.

Цей чеченець, який уже багато років живе в Австрії, далеко не безневинний: за словами чиновника, мігранта було засуджено за членство в терористичній організації, а також, як повідомляється, вчинено пограбування. Засудженого злочинця помістили у відділення посиленого режиму в’язниці Штайн. Іншими словами, там утримуються терористи, вбивці та інші найнебезпечніші в’язні Австрії. В даний час добре озброєні поліцейські підрозділи розшукують в’язня, що втік, за підтримки вертольота з повітря. Поки що безуспішно.

Хоча масштабне полювання спецпідрозділами ще триває, у соціальних мережах уже йде дуже емоційна дискусія про цих двох неавстрійських злочинців, яким вдалося втекти, та про імміграційну політику.

Після багатьох інтерв’ю з австрійськими політиками вже відомі їхні стандартні відповіді: «Коли справа стосується складних питань, простих відповідей бути не може» — або: «У нас просто немає домовленостей щодо повернення».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України