Новини з Австрії

В Австрії за заклики до антисемітизму хочуть штрафувати до 2500 євро, в тому числі емігрантів

Нижня Австрія хоче суворо покарати антисемітизм і відсутність бажання інтегруватися. Наперед стали відомі деталі.

Спровоковані терористичною атакою ХАМАС в Ізраїлі антисемітські напади також різко зросли в Австрії. Окрім закликів до насильства проти євреїв, переполох також викликав підпал єврейської частини Центрального цвинтаря у Відні. Також було зірвано прапор Ізраїлю, який вивішувався перед міським храмом у Відні.

У зв’язку з цими інцидентами губернатор Нижньої Австрії Йоханна Мікль-Лейтнер закликала вжити конкретних заходів щодо боротьби з зростаючим антисемітизмом в Австрії. З цієї причини Народна партія тепер представила «ініціативу нульової терпимості», яка насамперед зачіпає сфери громадянства та шкіл.

Щоб мати можливість отримати австрійське громадянство в майбутньому, заявники повинні, з точки зору VPÖ, чітко дистанціюватися від антисемітизму.

“Будь-хто, хто хоче стати членом нашого суспільства, повинен також розділити історичну відповідальність, яку несе Австрія як держава та її громадяни”, – сказала Мікль-Лайтнер. «Боротьба з антисемітизмом та визнання права на існування Держави Ізраїль є австрійськими цілями держави і, отже, основною вимогою для надання австрійського громадянства».

Нові, суворіші правила отримання громадянства:

  • Більше не буде привілейованого громадянства через 6 років: як правило, його можна буде надати не раніше, ніж за 10 років (єдиний виняток: громадяни ЄЕЗ).
  • Обов’язковий курс для складання іспиту на громадянство, в якому особлива увага приділяється основним цінностям, інтеграції, демократії, а також визнання держави Ізраїль.
  • Обов’язкове відвідування Меморіалу концентраційного табору у рамках цього курсу.
  • Більше жодних винятків. Тест на громадянство також застосовується і в тих випадках, коли претендент відвідує або відвідував школу в Австрії.
  • Відсутність права на набуття громадянства та позбавлення існуючого громадянства (для осіб з подвійним громадянством) у разі визнання винним у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі та у разі засудження відповідно до Закону про денацифікацію.

У школах Мікл-Лейтнер тепер закликає посилити санкції за порушення обов’язкового відвідування школи. «Будь-який, хто добровільно не прийме запропоновану допомогу в інтеграції в нашу спільноту, має бути серйозно фінансовим покаранням», — ясно дає зрозуміти губернатор землі. “Покарання для батьків, які не бажають інтегруватися, є нашим чітким сигналом про те, що ми не приймаємо розвитку контрсуспільств у нашій країні”, – продовжує вона.

Нові, чіткі правила у школі:

  • Обов’язкове відвідування Меморіалу концентраційного табору у межах школи.
  • Розширення обов’язків батьків щодо участі у шкільній освіті своїх дітей:
  • Обов’язкові обговорення між вчителями та батьками у разі грубих провин, знущань чи насильства, а також відсутності бажання інтегруватися (наприклад, свідома відмова використовувати німецьку мову як мову навчання, незважаючи на її знання чи відсутність, особливо дівчаток, загалом урок чи окремі предмети, такі як уроки плавання)
  • Батьки зобов’язані співпрацювати з керівництвом школи та вчителями – наприклад, відмова розмовляти з вчителями-жінками неприпустима.
  • Зобов’язання здійснювати заходи, узгоджені під час обговорень між вчителями та батьками (наприклад, тренінг із боротьби з насильством чи шкільне психологічне консультування)
  • Значне збільшення покарань за систематичні порушення чи нехтування зобов’язаннями батьків із співробітництва.
  • Діапазон штрафів буде розширено з поточного максимуму 440 євро до мінімум 500 євро і максимум до 2 500 євро в майбутньому.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України