Авторські статті

«Втомилися не тільки мости, але і вся Україна»: Блогер прокоментував інцидент в Києві

На вулиці Саксаганського у Києві дорога з автомобілями буквально пішла під землю, все навколо було залито окропом. Як інформує Голос українською, про це на своїй сторінці в Facebook написав громадський діяч Олександр Скубченко. За його словами, втомилися не тільки мости, але і вся країна.

«Рік тому на цьому ж місці було ті ж саме. Але на сусідній ділянці труби, цей — у метрі поруч — не встигли зробити. Де рвоне завтра? Ніхто не знає. А ви тільки уявіть масштаб катастрофи в регіонах, які грошів бачать набагато (!) менше, ніж столиця», – пише експерт. Він підкреслив, що знос інфраструктури України вже перевищив 70%, і щороку ситуація тільки погіршується, однак уряд не подав жодної стратегії щодо виходу з цього глухого кута. Скубченко нагадав, що нещодавно обрушився будинок в Дрогобичі, і тоді президент Зеленський доручив Кабінету міністрів провести аудит стану житлового фонду України і прийняти програму його модернізації.

Експерт упевнений, що доручення глави держави всі благополучно забули, але тільки до нової і чергової трагедії. Скубченко додав, що йому страшно уявити інфраструктуру країни через 10 років, оскільки це будуть руїни. Він нагадав, що на розвиток кіно виділили 1,5 млрд, а на інфраструктуру не виділяється взагалі нічого.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України