Вся структура дитячо-юнацького футболу в Україні дихає на ладан – Сергій Притула

Як і у більшості матчів цього відбірного циклу, найкращим у команді України був гравець під номером 12.
Ніхто не дорікне фанам, що вони були пасивні чи що хтось беріг голосові зв’язки. Ультра заряджала, а з появою #вірнізбірні ядро активних вболівальників розрослось кратно.

Але це тема для окремої статті, до якої, сподіваюсь, руки теж скоро дійдуть.

По-факту, тепер вже Збірній треба рівнятись на своїх фанів. Бо нам ніґди не було важливо проти кого ми граємо і скільки нас у секторі в Загребі, Тампере чи Рейк’явіку. Ми робили все, щоб команда чула підтримку, бігла вперед, забивала голи і вигравала! Десь у хлопців з’являлось таке бажання, десь зникало.

Втрачені очки у матчах з ісландцями вдома і турками на виїзді знову “вилізли” боком, як і колись у Кишенеу (до речі, тоді український сектор показав чудовий майстер-клас вболівання молдаванам).

Підсумкове турнірне положення Збірної відображає її реальний рівень, а натуралізація Марлоса у більш ніж 40-мільйонній країні показує, що вся структура дитячо-юнацького футболу і селекції радше дихає на ладан, аніж розвивається.

А це означає, що перед федерацією, перед Збірною, перед нами, стоять нові завдання і нові виклики.
Як каже мій колєґа Фоззі з ТНМК, у нас немає іншої Збірної. І я люблю її навіть у такому стані, коли нам вічно не вистачає зовсім трошечки для повного щастя. Я вдячний хлопцям за цей цикл, бо все ж і хороших емоцій вистачало!

Збірна при Шевченко стала ближчою до своїх вболівальників і це факт. Принаймні, за 10 років, що я викатую за Збірну по всьому світу, тільки цього року можна було побачити, як частина фанів добирається на матч в одному літаку разом із гравцями.

Так що будемо сподіватись, що з поразок будуть зроблені висновки і тимчасові невдачі не відіб’ють у нас бажання кілька разів на рік, наче наркомани за дозою, бігти на стадіон за своєю порцією адреналіну!

У невиході на ЧС у країні, де п’яні ведмеді грають на балалайках, біди не бачу!

Усім хто був на трибунах щира дяка, повага і побажання добра!

Сергій Притула – офіційна сторінка

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh