Авторські статтіВійна РФ проти України

Історія з товарними вагонами, в яких українські військові супроводжують військову техніку під час транспортування залізницею, отримала продовження

Про це написав у Facebook журналіст Левко Стек.

Як повідомляє журналіст, у Мінінфраструктури скликали спеціальну нараду.

«Присутніми були фактично всі, хто відповідає за перевезення бійців в нелюдських умовах: «Укрзалізниця», Центральне управління військових сполучень ЗСУ і, власне, Мінінфраструктури», — перерахував він.

Стек зазначив, що ніхто з присутніх не став заперечувати викладені у матеріалі свідчення і факти.

«Всі сторони визнали, що все це так і працює. І також підтвердили, що для них це не новина. Але чому військові тижнями трясуться в товарняках на нарах, без тепла, світла, а замість туалету у них дірка в підлозі — цього пояснити не зміг ніхто. Чомусь сторони вирішили зустрітися і обговорити цю проблему тільки після нашого сюжету. Попередні 25 років це чомусь нікому в голову не приходило», -написав журналіст.

Єдиним бъяснением, за словами Стека, стали «такі діючі норми»:

«А чому? Цього ми сказати не можемо. А я можу. Просто всім плювати на військових. Всім абсолютно байдуже, як, скільки і чому українських військових перевозять в товарних вагонах. Фактично прирівнявши до худобі. І так сидячи в шкіряних кріслах, в кабінеті з красивими ламбрикенамы учасники наради домовилися створити робочу групу».

Він заявив, що ця робоча група повинна переглянути норми, виробити з підприємствами, які будують вагони, варіант, який зможе замінити теплушку і, можливо, тоді в «совкове» норми все-таки внесуть зміни.

Кожен хто був присутній на цій нараді по декларації є мільйонером!

Журналіст також показав в яких умовах працюють працівники, які відповідають за умови перевезення особового складу:

А вісь власне так проводять свій побут і службу українські солдати, Герої захищають країну:

Раніше повідомлялося, що на «реформування української армії було виділено мільярди доларів.

Гроші розпиляли, а армія як була гола і боса так і залишилася, що не скажеш про генералів які почали жити в шикарних віллах і їздити на автомобілях VIP класу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.