Авторські статтіНовини

Все життя, що складається з вуглеводню на Землі є «інопланетне»

Геологи стверджують, весь вуглеводень, який входити в організм людини і інших живих істот і рослин, потрапив на планету ззовні. Це сталося при зіткненні Землі з планетою, яка мала розміри Меркурія.

На початку свого життя «зелена» планета представляла з себе кулю, який був розпечений до такої міри, що вуглеводень не міг існувати на його поверхні і випарувався б в космічний простір. Звідки ж він узявся в такій кількості, як зараз, задалися питанням вчені. Головним припущенням раніше було те, що його доставили комети і астероїди, які регулярно врізалися в Землю близько 3,8 мільярдів років тому.

Зараз геологи намагаються спростувати цю думку. Вони вважають, що це було не безліч дрібних, а одне велике космічне зіткнення. Фахівці змоделювали ситуацію, при якій Земля, гіпотетично зіткнулася з планетою меншого розміру, яка містить в собі багато сірки і кремнію.

В результаті досліду вийшло, що космічне тіло розміром з Меркурій при ударі буквально провалитися крізь земну поверхню і з’єднається з ядром планети. Після цього, наситившись кремнієм ядро просто виштовхне до кори вуглеводень, який легший. Багато інших легких елементів, на думку дослідників, могли бути занесені на нашу планету подібним чином.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України