Авторські статті

Всі вчорашні герої, які стріляли в мирних сепаратистів, будуть ув’язнені, – військова звернулася до виборців. Відео

Один прихильник Зеленського, – дуже толерантна людина написав, що скажені порохоботи йому погрожують. Ми всі хто за Зеленського толерантні а порохоботи якісь там псіхи, – про це написала Маруся Звіробій – яка працює в Окремий розвідувальний батальйон десантно-штурмових військ ЗСУ.

По моїм спостереженням, навіть серед знайомих за Зеленського проголосували люди які навіть досить комфортно почували себе 5 років. Працювали, жили все в них було добре. Максимум – це латентні патріоти. які може там попереживали спершу коли були новини про загиблих. Але вся їхня боротьба складалась із буковок у фейсбуці. Це в кращому випадку. В гіршому випадку – вони взагалі не брали ніяк в цьому участі. І це найбільш втомлені люди від війни. І які взагалі на ній не засвітилися ніяк. Психи які захищають Порошенка, вони насправді не захищають Порошенка. Вони захищають все своє надскладне життя 5 років, і я втому числі. Тому що поклали вони дуже багато на ту боротьбу. Тому що це було дуже важко, тому що це не в хаті сидіть, це не на роботу ходить. Це в землі жить і жрать землю.

І коли ти захищаєш спокійний сон о цих толерастів а потім вони просто виходять і голосують за якогось мудака який говорить мовою Путіна, який абсолютно спокійно завтра поїде до нього домовлятися і домовиться на його умовах, тому що ні на яких інших ймовах путін домовлятися не буде. Він знищить все що ми поклали на цю боротьбу. Віни принизить кожне життя яке було покладене на цю боротьбу.

Це приниження всього народу. Він розуміє куди він вліз?

Як вам не подобався Порошенко треба було обирати Кошулинського. Там навіть компромату ніякого не має за цією людиною, крім того що за ним не подобається Тягнибок.

Я хочу вам пояснити, які так спокійно так зара заряжають і не розуміють і чому так психують у їхню сторону. Тому що ви не розумієте що зараз буде остання битва. І все за що ми так боролися, все в один момент воно о так множиться на нуль.

І всі вчорашні герої – сотні тисяч вчорашніх героїв – це будуть ув’язнені, які стріляли в мирних сепаратистів.

Для мене не є моєю барикадою та, на якій стоїть усе російське телебачення, та на які Добкін.

Петро Олексійович чому ви не посадили Добкіна – в мене до Вас одне питання. В мене ще взагалі багато питань – бо там багато кого треба було посадити.

І чим ви тепер розплачуєтеся? Тим шо в нас шо там демократія?

Та для чого нам ця демократія, якщо ми не навчилися нею користуватися?

(Відредаговано – ненормативна лексика)

https://www.facebook.com/marusya.zvirobiy/videos/2218050921846030/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України