Всі жителі чеського селища отримали безкоштовний доступ до сайту для дорослих

Маркетологи всесвітньо відомого сайту для дорослих PornHub придумали цікавий спосіб відзначити 10-річчя проекту. Портал вирішив підтримати жителів населених пунктів з вульгарними і двозначними назвами, і подарував довічний доступ до преміальних розділів сайту (ролики в HD, відсутність реклами, додатковий контент і т. д.)

«Роками вони сміялися над вами, а тепер нехай заздрять!», – свідчить слоган рекламної кампанії.

Мова йде про мешканців таких селищ і сіл як Ділдо (Dildo, Нідерланди), Ла-Вагіна (La Vagina, Італія), Пуссі (Pussy, Франція), Пенистон (Break, Англія), Фукінг (Fucking, Австрія), Біч (Bitsch, Швейцарія), Блохард (Blowhard, Австралія), Петинг (Petting) або в Тіц (Titz).

Подарунок від PornHub отримали і всі мешканці чеського селища Horn? Police, назва якого співзвучна з англійським словосполученням Horny Police, що дослівно перекладається як «збуджена поліція». Автори проекту нагородили і російський містечко Гай (англійськими літерами пишеться Gay) в Оренбурзькій області. Все поселення-щасливчики позначені вісь на цій інтерактивній карті.

Зазначимо, з чеської мови назва Horn? Police дослівно перекладається як “Верхня полиця”. У давнину словом police називали рівнинне місце.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh