Прибульці завжди були на Землі, змішавшись з людьми і допомагаючи землянам розвиватися – уфолог

У день Різдва Христового уфолог розповів, стародавні бази інопланетян були засновані більш 10000 років тому, в недоступних людині місцях. З того часу чужинці не покидали Землю, надавши сильне вплив на людські цивілізації. Саме їм люди зобов’язані настільки швидким технологічним стрибком в космічну кар’єру.

Мільйони років формувався природний біом планети Земля. Сотні тисяч років потрібно, щоб на світ з’явився давній предок людини. І всього 12000 років для того, щоб людина з кам’яного століття полетіла в космос.

Як повідомляє відомий всьому світу уфолог Скотт Уорінг – не дарма. Близько 10000 років тому блакитна планета була вподобана прибульцями з далекого космосу, які мали свої погляди на мешканців Землі.

Тоді ж, коли стародавні люди ще ходили з палицями, були засновані перші бази інопланетян на нашій планеті, в недоступних людині місцях – під водою, в Антарктиці, під вулканами. На користь своєї версії Уорінг показав знімок прольоту НЛО над кратером діючого вулкана Турріальба в Коста-Ріці.

Як видно на фото, корабель довжиною 75-100 метрів, зависнувши над магмою, викидає вгору і вниз промені енергії і односекундним імпульсом забирає з вулканічної бази «десант» прибульців з обладнанням.

Згідно такої теорії, всі успішні стародавні цивілізації були засновані за підтримки прибульців, яких шанували як богів. Збереглися до наших днів міфи про надістот, героїв і богів – свідоцтва контактів людей і прибульців, що володіють нелюдськими технологіями.

Можливість прийдешньої війни обговорюється не перший рік. Дії найсильніших світових держав говорять про активну підготовку до світового конфлікту. Росія і США, як відомо, вже давно «на ножах».

Наприклад, міф про воскресіння Христа – метафоричний переказ про використання кораблем прибульців променя, який вони використовують і понині «викрадаючи» людей.

На користь цієї теорії говорити і той факт, що наукою до цих пір не доведено жодного факту існування «надздібностей» у людини. Всі експерименти з екстрасенсами – провалилися.

Уфологи пояснюють це просто і доступно. «Супергеройські» здібності з міфів – не що інше як застосування високорозвинених інопланетних технологій, які стародавні літописці описали як змогли, не володіючи відповідними знаннями.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh