Прага недооцінила п’яних туристів: проект з вимірювачем шуму провалився

Влада Праги вирішили відмовитися від проекту з встановлення вуличних вимірювачів шуму в центрі міста. За чотири місяці випробувань тестовий зразок показав свою повну неефективність. Пристрій лише заохочує п’яних туристів – вони нерідко змагаються один з одним, хто голосніше крикне.

Нагадаємо, перший вимірювач шуму встановили на вулиці Dlouhá у вересні минулого року. Він працює безперервно, виводячи поточний результат на електронне табло. Коли рівень шуму перевищує санітарну норму, цифри починають світитися червоним.

Цим кроком влада відреагувала на численні скарги місцевих жителів, втомлених від нічних гулянок п’яних туристів. В основному мова йде про молодих людей, які спеціально приїжджають в Прагу на парубочі або в так звані алкогольні тури. Вони переходять з бару в бар, не стримуючи емоцій на вулиці.

Пілотний проект повинний був наочно показати, в яких умовах живуть люди в історичному центрі, мотивувати перехожих вести себе тихіше, а також допомогти поліцейським – вони б одразу розуміли, перевищено рівень шуму в тій чи іншій ситуації.

На ділі все вийшло інакше. Після установки приладу неспокійних ночей стало більше. Відзначилися не тільки голосисті сперечальники, але і любителі спортивних машин. Вони розважаються наступним чином: надавати свої авто навпроти приладу і перевіряють, чий двигун на високих обертах працює голосніше.

«Ми не збираємося підтримувати проект, який не служить своїй меті. Якщо ми хочемо вирішити проблему, то мусимо підготувати законодавчу базу, збільшити кількість поліцейських патрулів, а також домовитися з власниками барів, які заробляють на туристах. Вони повинні бути зацікавлені в дотриманні тиші», – заявив заступник празького міра Петро Гейми порталу iDNES.

За його словами, єдиний вуличний вимірювач шуму відключать найближчим часом.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh