Авторські статтіЗдоров'я

Все, що тобі треба знати перед нарощуванням вій

Чи зможеш ти язиком дістати очі, чи можна плакати і чи є ймовірність втратити зір – тут будуть відповіді на всі питання.

Природність – самий головний тренд цього сезону. Візажисти зі всього світу радять нам забути про кошти, гліттер і навіть нарощені вії. Але сучасні дівчата готові відмовитися від усього заради моди, але тільки не від довгих і пухнастих штучних вій. На жаль, не у всіх вони від природи розкішні і об’єднання роз’ємні. Ми вирішили розібратися в самих популярних питань, які, напевно, у тебе з’єднання бути перед нарощуванням.

Чи будуть випадати штучні вії?

Звичайно, все не вічне, і навіть штучні вії, приклеєні на медичний клей. Як правило, власні вії оновлюються кожні шість-вісім тижнів, тому нарощені будуть випадати разом зі «своїми». Щоб в якийсь момент не залишитись без довгих вій, потрібно робити корекцію кожні три тижню.

Все, что тебе надо знать перед наращиванием ресниц

Важлива порада: в перший день після нарощування не варто язиком очі, і взагалі краще не торкатися до вій, так як клей ще не застиг і є ризик того, що більша частина волосків випаде.

Чи зіпсуються мої власні вії?

Якщо ти записалася на процедуру до ліцензованого і сертифікованому майстра, то вії залишаться на місці. Важливо розуміти, що штучні волоски ніяк не будуть пошкоджувати власні, якщо майстер не вибере неправильний тип нарощених вій. Причиною пошкодження може бути занадто довгі і важкі (це призведе до передчасного випадання) і надмірне тертя – будь ніжніше з областю очей.

Скільки часу займає процедура?

Початкове нарощування може зайняти близько двох-трьох годин. Все залежить від бажаного стилю і об’єму вій.

Все, что тебе надо знать перед наращиванием ресниц

Як щодо історій жахів? Чи можу я осліпнути?

Вкрай важливо не допускати контакту клею з самим оком, так як це і справді може призвести до сліпоти. Хоча таке трапляється дуже рідко, адже майстер використовує дуже мало клею, тому важливо звертатися до ліцензованого фахівця.

Також багато експертів рекомендують унмкати пари і води протягом перших 48 годин.

Чи можна фарбувати нарощені вії тушшю?

Одним з переваг нарощування є те, що туш тобі більше не потрібна. Візажисти не рекомендують наносити туш, так як змити її буде досить складно, і це може привести до випадання вій. Якщо ви все ж хочете створити більш драматичний образ, покрасіть тільки нижні вії.

Все, что тебе надо знать перед наращиванием ресниц

Також варто використовувати лише спеціальні засоби для зняття макіяжу з очей, які будуть безпечні для нарощених вій.

Кілька важливих рад

Ніколи не використовуйте механічні щипці для завивки вій, інакше вони можуть зламатися і випасти раніше годині. Якщо вії починають «дивитися» в різні боки, розчешіть їх і скористайтеся електричними щипцями, які необхідно заздалегідь прогріти.

Уникайте будь-яких масляних текстур, будь то крем або гелева підводка для очей: масло порушує стійкість клею, і вії почнуть випадати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України