Авторські статті

Українці і росіяни вже не будуть “братами” – росіянин про війну

Українці і росіяни вже не станути “братами”, переконаний автор.

“Про росіян і Україну. Я не демонізую всіх росіян – вчора форма і жанр вимагали такого формату. Напевно, там теж є чесні люди”, – пише на своїй сторінці в Фейсбук Олег Пономар :

Але у мене питання. Що роблять російські журналісти, екс-депутати Думи, “експерти”, т. зв. “ліберали” і тд на українських ефірах і тб-каналах? Яке юридичне і моральне право вони мають обговорювати і лаяти владу в Україні, наприклад? Вони представляють країни – агресора і окупанта. Країну, армія і громадяни якої вбивають на сході України й українців. Це мега-абсурдна ситуація.

Для довідки. Влада в Україні українці розібрали на чесну (визнано світом) президентських і парламентських виборах. А коли в Росії в останній раз були чесні вибори?

Йдемо далі.

Ці росіяни в українському інформаційному просторі борються з корупцією в Україні. Ще більш абсурдна ситуація. Вони вже перемогли у себе в Росії корупцію? І їм тепер нудно? У них прозоро розподіляються держзамовлення, а не купки наближених олігархів? У них в країні чесні суди? У них в країні не катують в поліції? На якій підставі ці росіяни приїхали боротися з корупцією в Україні? Чи їм потрібен тут Додон? Тоді все стає на свої місця.

У них в Росії небезпечно боротися з владою? Але їм дуже хочеться? Тоді є Гондурас, Південна Корея, Бразилія і тд. Там теж корупція. Але для ціх країн росіяни, принаймні, не представляють країни-агресора і окупанта.

А ці росіяни виходили на марші проти війни в Україні.

ОК. Але вони виходили на ці марші для своєї країни і майбутнього своїх дітей. Щоб влада їх країни не розв’язували війни в різних країнах – в Україні, в Грузії, в Молдові, в Сирії і тд. Вони виходили на ці марші не для України. І знову – це не дає росіянам права говорити про проблеми в Україні.

Все, що можуть робити росіяни в нинішній ситуації (і хороші і погані) – це просити пробачення за розв’ язану війну. За 7% території України, яку вони окупували. За понад 10 тис українців, яких вони вбили. Всі.

А боротися з проблемами в Україні українці будуть самі. І вибирати свою владу на чесних виборах українці теж будуть самі. Без порад громадян країни-агресора.

Може бути, років через 50-100 буде якось по-іншому.

Але поки що так”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.