Українці і росіяни вже не будуть “братами” – росіянин про війну

Українці і росіяни вже не станути “братами”, переконаний автор.

“Про росіян і Україну. Я не демонізую всіх росіян – вчора форма і жанр вимагали такого формату. Напевно, там теж є чесні люди”, – пише на своїй сторінці в Фейсбук Олег Пономар :

Але у мене питання. Що роблять російські журналісти, екс-депутати Думи, “експерти”, т. зв. “ліберали” і тд на українських ефірах і тб-каналах? Яке юридичне і моральне право вони мають обговорювати і лаяти владу в Україні, наприклад? Вони представляють країни – агресора і окупанта. Країну, армія і громадяни якої вбивають на сході України й українців. Це мега-абсурдна ситуація.

Для довідки. Влада в Україні українці розібрали на чесну (визнано світом) президентських і парламентських виборах. А коли в Росії в останній раз були чесні вибори?

Йдемо далі.

Ці росіяни в українському інформаційному просторі борються з корупцією в Україні. Ще більш абсурдна ситуація. Вони вже перемогли у себе в Росії корупцію? І їм тепер нудно? У них прозоро розподіляються держзамовлення, а не купки наближених олігархів? У них в країні чесні суди? У них в країні не катують в поліції? На якій підставі ці росіяни приїхали боротися з корупцією в Україні? Чи їм потрібен тут Додон? Тоді все стає на свої місця.

У них в Росії небезпечно боротися з владою? Але їм дуже хочеться? Тоді є Гондурас, Південна Корея, Бразилія і тд. Там теж корупція. Але для ціх країн росіяни, принаймні, не представляють країни-агресора і окупанта.

А ці росіяни виходили на марші проти війни в Україні.

ОК. Але вони виходили на ці марші для своєї країни і майбутнього своїх дітей. Щоб влада їх країни не розв’язували війни в різних країнах – в Україні, в Грузії, в Молдові, в Сирії і тд. Вони виходили на ці марші не для України. І знову – це не дає росіянам права говорити про проблеми в Україні.

Все, що можуть робити росіяни в нинішній ситуації (і хороші і погані) – це просити пробачення за розв’ язану війну. За 7% території України, яку вони окупували. За понад 10 тис українців, яких вони вбили. Всі.

А боротися з проблемами в Україні українці будуть самі. І вибирати свою владу на чесних виборах українці теж будуть самі. Без порад громадян країни-агресора.

Може бути, років через 50-100 буде якось по-іншому.

Але поки що так”.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh