Авторські статті

Російський артист Марьянов про любов до України. Відео

Відомий російський актор Дмитро Марьянов, який 15 жовтня помер у Підмосков’ї, за попередньою інформацією,через відриву тромбу торік весною приїжджав до Києва з виставою “Нереальне шоу”, в якому він грав головну роль разом з любов’ю Толкалиной. Мар’янов не боявся осуду в Росії за свої гастролі в Україні і закликав не вірити путінській пропаганді.

Дмитро Марьянов у квітні 2016 року розповідав українським ЗМІ, що його поїздки на територію України не є чимось дивним, адже його дружина Ксенія Бик – українка, а одружилися вони вже після початку російсько-українського конфлікту.

Зірковий актор намагався триматися подалі від політики, однак зазначав, що в Росії є відверто зомбовані люди, які не здатні мислити своєю головою і споживають усе, що ллється їм з екранів телевізора.

“Хороший ретранслятор поставили. В моєму спектаклі з цього приводу є чудова фраза: “Не треба вірити всьому тому, що кажуть по телевізору”, – говорив Марьянов, зазначаючи, що сам він російське телебачення не дивиться.

Розвінчуючи міфи про російській пропаганді сам актор, очевидно, з великою симпатією ставився до України, заявляв, що в 2015 році він був в Одесі і не побачив ніякого негативного ставлення.

Відомо, що після вистави “Нереальне шоу” в Києві в 2016 році Дмитра Марьянова зустріли оваціями, подякувавши за блискучу акторську гру:

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.