Війна РФ проти України

«Все будет – и отпуск, и дембель, и позор», – Аваков о бунте срочников

   Дембель никогда не выше военного долга и совести. Никогда не выше доблести. Стыд – то самое малое, на что подвигли вчера родители солдат-срочников.

Несколько часов кричалок слова Дембель превратили этих ребят, большинство из которых прошли бои, из уважаемых воинов – в молодых людей за которых стыдно.

Будет. Все будет. И отпуск, и дембель, и позор. Будут ответы по расследованию. Все будет. Только вот уважение дурашкам двадцатилетним придется к себе завоевывать заново..

Арсен АВАКОВ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Знаєте, з усім викладеним охоче погодився би, коли б не одне “але”. Аваков усе правильно каже про “позор” і т.д. От тільки слова його лукаві. Бо коли солдат, якого ведуть у наступ на ворога командири-патріоти України, які теж, як і він, солдат, не пошкодують свого життя задля перемоги, відмовляється виконувати наказ про захист Вітчизни – це ганьба і зрада. Коли ж він, солдат, голий, босий і неозброєний, а його браві генерали сидять у штабах, жирують, роз”їжджаючи на ролл-ройсах, погрожують йому трибуналом і кидають, що їм, мовляв, нас…ти на його, солдата, життя, хай хоч усі поляжуть – то тут є питання, кому ганьба і трибунал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.