Авторські статті

Врегульовувати неплатоспроможність Платинум Банку буде людина з сумнівною репутацією. Відео

З приводу “Платинум Банку”, який вчора визнали неплатоспроможним. Фінустанова нещодавно було докапіталізована Нацбанком. НБУ дав “Платинуму” грошей. Наших з вами грошей – повідомляє Голос українською Роман Бочкала. А тепер немає ні грошей, ні банку. А розповісти я хочу про те, хто буде тепер цим вмираючим банком керувати. “Розбирати на органи” .

Юрій Ірклієнко – “провідний професіонал з питань врегулювання неплатоспроможності банків”, зазначено на сайті Фонду гарантування вкладів. Знаючі люди кажуть – на Ірклієнко клейма ніде ставити. Але Фонду видніше…

Подивіться розслідування “Стоп корупції” про цього “професіонала”. Сюжет мого колеги Артема Лагутенко проливає світло на мотиви деяких дій цього ударника захисту інтересів вкладників.

Щоб зрозуміти, яка роль уготована пану Ірклієнко в “Платиновому” відмотаємо плівку. Слідство національної поліції встановило, що НБУ виділив “Платинум Банку” 240 млн грн під неіснуючі застави. Перевірити їх при виділенні рефінансування могла член правління НБУ Катерина Рожкова, яка в період оформлення і оцінки цих об’єктів працювала… головою правління “Платинум Банку”. Ірклієнко свій чоловік, здатний зачистити брудні справи. Досвід у нього є. Саме Ірклієнко очолював тимчасову адміністрацію скандального банку “Михайлівський” і чудив неймовірно.

Для тих хто не розуміє, в чому “тема” Фонду гарантування вкладів. Він заробляє на продажу застав, повернення кредитів і т. д. До прикладу у тебе борг 100 грн. Приходиш до Ірклієнко і кажеш є 50. Він, ок давай в Банк сорок, мені 10 і закриваю твій кредит. Це в повноваженнях тимчасового глави адміністрації. Головне ділитися з правильними людьми. І тоді фінансова криза в радість. Тоді нехай країна валиться, як картковий будиночок. Чим гірше – тим краще.

Так що Ірклієнко дійсно “професіонал”. Герой нашого часу. А адже за даним паном дві кримінальні справи за шахрайство в особливо великих. Бовтаються на Богомольця… Все ніяк не пред’являть звинувачення. А навіщо? Адже людина “професіонал”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.