ВПС НАТО проведуть навчання в Естонії біля кордонів з Росією

   Як тут не згадати про публікацію матеріалів американської аналітичної організації Stratfor в березні місяці, в яких говорилося, що головним вразливим місцем НАТО вважається порівняно невелика кількість авіації Альянсу в країнах що межують з Росією, щодо ВПС РФ, тому розгортання достатнього угруповання штурмовиків і винищувачів є пріоритетним для сил НАТО і США.

З того самого моменту ВПС НАТО значно збільшили свою присутність в країнах східної Європи і Балтії, оскільки до порад експертів на Заході властиво прислухатися. І крім збільшення угруповання, розпочаті і навчання в даному регіоні.

Перший етап навчань ВПС НАТО пройде в повітряному просторі Естонії (країна яка зараз перетворилася на справжній полігон для тренувань солдатів Альянсу) з 2 по 3 червня. Що примітно, навчання пройдуть спільно з ВВС Фінляндії, яка не на жарт стурбована неадекватною поведінкою своєї сусідки. І мета навчань відповідна – відпрацювання взаємодії між ВПС Балтійських країн і Фінляндії

На сьогоднішній день, в рамках навчань, в яких задіяний цілий повітряний флот, що складається з британських та італійських винищувачів Eurofighter Typhoon, транспортників C-27, німецьких штурмовиків Tornado, фінських F-18, а так само AWACS E-3A і А-10, відпрацьовуються атаки з повітря на наземні цілі та ведення повітряного бою.

Країни Балтії не сплять – країни Балтії гудуть. Гудуть від безперервних навчань. Але ось, що найцікавіше у всій цій історії, так це, що згадане вище аналітичне агентство Stratfor, на звіт якого звернуло увагу командування Альянсу, не багато не мало – моделювали війну НАТО і Росії, підсумовує блогер Злий Одессит.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh