Авторські статті

Ще щонайменше 3 роки РФ буде без нових фрегатів

   Як повідомлялося раніше – ВМФ Росії не дорахується цього року нових фрегатів, у зв’язку з тим, що частина обладнання, яке необхідне для завершення будівництва – українського виробництва, а з Україною нині розірвані всі відносини. Але, вчора  російський віце-прем’єр Дмитро Рогозін, виступив на Володимирському економічному форумі, де повідомив приємну новину: Росія освоїть серійне виробництво газотурбінних двигунів для кораблів ВМФ.

Ось тут звичайно гордість російських ура-патріотів пробирає – імпортозаміщення в дії, Рогозін пообіцяв. Але от біда, українські газотурбінні двигуни для ВМФ РФ вироблялися на миколаївському заводі “Заря-Машпроект”, це вам не бочка на коліщатках і налагодити настільки складний технологічний процес справа не одного дня. Якщо бути точніше, то по завіреннях феєричного Рогозіна на все про все піде мінімум три роки … Загалом, перша російська газотурбіна з’явиться не раніше ніж в 2018-му році. В кращому випадку.

Кумедно, але впевненість Рогозіна вражає. Людина прогнозуюча польоти на Марс і бази на Місяці і повинна бути такою, але все ж, газотурбіни це дещо більш приземлене, ніж підкорення космосу. Але й тут адекватність не дружить з Рогозіним, адже закладка проекту, підготовка виробництва, випробування і серійне виробництво за три роки? А чи не вийде в підсумку черговий Протон-М?

Звичайно, протагоністи російської сторони зараз почнуть виливати тонни жовчі, мовляв так вам гірше ж буде, ми навчимося двигуни робити, а у вас буде менше замовлень. По суті, в України укладені контракти на дану продукцію з такими країнами як Китай, Індія і рядом близькосхідних партнерів. Втрата серед замовників такої ланки як Росія – не катастрофічна. А от чекати три роки чергове “що не має аналогів у світі” чудо для флоту РФ – це вже вибачте, витрати окупаційних апетитів. А там ще й авіаційні двигуни для літаків і вертольотів потрібно в терміновому порядку освоювати … І все впирається в підсумок освоєння. По Арматі і Ангарі ми вже бачимо, що таке в Росії починати з нуля, підсумовує блогер Злий Одессит.

One Comment

 1. А АВТОР ТО ПРАВ !!!
  УРА ПАТРИОТИЗМ ПО РОССИЙСКИ – УМРЕМ НО В РОССИИ !!!
  ДА И ПУСТЬ ТАК БУДЕТ.
  ВАШИ БЫ ПОЖЕЛАНИЯ ДА БОГУ В УШИ .
  ТЕМ ПАЧЕ ЧТО ОНИ В ЭТОТ РАЗ СОВПАДАЮТ С ПОЖЕЛАНИЯМИ ВСЕГО РАЗУМНОГО ЧЕОВЕЧЕСТВА.
  А У ЧЕЛОВЕЧЕСТВА К РОССИИ ОДНО ПОЖЕЛАНИЕ – СДОХНИТЕ СВОЛОЧИ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh