Вправи з канатом: що це і чому допоможе схуднути

Напевно, ви бачили, як це вправу роблять багато знаменитостей і задавалися питанням, що це таке. Ми детально розпитали тренера про вправі і дізналися, кому його треба робити.

Красиве і підтягнуте тіло – мрія кожної дівчини. Саме тому все частіше з’єднання являються нові види тренувань, які спрямовані на всі групи м язів, щоб тіло виглядало підтягнутим і гармонійним. В Instagram фітнес-блогерів і знаменитостей все частіше миготить, як смороду робить дивне вправу з канатами. Ми вирішили з’єднання з’ясувати, що це таке і навіщо вони його роблять. У цьому нам допоміг Олександр Юрін, менеджер тренажерного залу «Encore Fitness Ясенів».

Найпопулярнішим тренуванням 2017 року, за даними американського коледжу спортивної медицини, є високоінтенсивна інтервальне тренування HIIT. У високоінтенсивних тренувань використовується вправи, що навантажують все тіло. Саме в цю тренування і входити вправу з канатом, яке так затребуване серед любителів фітнесу. Адже воно дійсно примушує працювати все тіло. Плюс канат має досить великою варіативністю у правах, що допомагає урізноманітнити тренувальний процес.

Є кілька варіацій вправи з канатами, проте основа в них одна. Ви берете кінці каната в обидві руки, ставите ноги на ширині плечей, кульшовий суглоб, коліна трохи подсогнуты, живіт підтягнутий.

Варіації роботи з канатами

Однойменна хвиля (руки синхронно йдуть вгору і вниз), разноименная хвиля (руки ідуть в різнобій, одне вгору, інше вниз), удари об підлогу (піднімаємо руки вгору, стискається в корпусі, вдаряємо кантами з усієї сили об підлогу), змійка (обома руками робимо рухи вліво і вправо). Також є різні модифікації вправи з канатом – з присідання, випади, стрибки.

Виконувати всі вправи з канатом слід з однаковою швидкістю, так тренування буде впливати на всі групи м язів. Проте варто пам ” ятати про те, що все має бути в світові. Якщо раптом ви перестараєтеся з цією вправою, то організм не буде отримувати позитивного ефекту.

Упражнения с канатом: что это и почему поможет похудеть

Робота з канатом допомагає розвинути витривалість, вибухову силу і баланс, зміцнити серцево-судинну систему, на м’язи, плечі і руки. Також вправи з канатом актуальні для всіх, хто хоче швидко схуднути, завдяки своїй енерговитратності.

У цій вправі є тільки один мінус – воно точно не для новачків, так як може стати для непідготовленої людини досить травмонебезпечним. Якщо ви ще не працювали з канатами, то краще починати це робити під керівництвом тренера. Також від нього варто утриматися тім, у кого є проблеми зі здоров ям, а саме з серцем, тиском, хребтом або суглобами.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh