Авторські статтіЗдоров'я

Вправи з канатом: що це і чому допоможе схуднути

Напевно, ви бачили, як це вправу роблять багато знаменитостей і задавалися питанням, що це таке. Ми детально розпитали тренера про вправі і дізналися, кому його треба робити.

Красиве і підтягнуте тіло – мрія кожної дівчини. Саме тому все частіше з’єднання являються нові види тренувань, які спрямовані на всі групи м язів, щоб тіло виглядало підтягнутим і гармонійним. В Instagram фітнес-блогерів і знаменитостей все частіше миготить, як смороду робить дивне вправу з канатами. Ми вирішили з’єднання з’ясувати, що це таке і навіщо вони його роблять. У цьому нам допоміг Олександр Юрін, менеджер тренажерного залу «Encore Fitness Ясенів».

Найпопулярнішим тренуванням 2017 року, за даними американського коледжу спортивної медицини, є високоінтенсивна інтервальне тренування HIIT. У високоінтенсивних тренувань використовується вправи, що навантажують все тіло. Саме в цю тренування і входити вправу з канатом, яке так затребуване серед любителів фітнесу. Адже воно дійсно примушує працювати все тіло. Плюс канат має досить великою варіативністю у правах, що допомагає урізноманітнити тренувальний процес.

Є кілька варіацій вправи з канатами, проте основа в них одна. Ви берете кінці каната в обидві руки, ставите ноги на ширині плечей, кульшовий суглоб, коліна трохи подсогнуты, живіт підтягнутий.

Варіації роботи з канатами

Однойменна хвиля (руки синхронно йдуть вгору і вниз), разноименная хвиля (руки ідуть в різнобій, одне вгору, інше вниз), удари об підлогу (піднімаємо руки вгору, стискається в корпусі, вдаряємо кантами з усієї сили об підлогу), змійка (обома руками робимо рухи вліво і вправо). Також є різні модифікації вправи з канатом – з присідання, випади, стрибки.

Виконувати всі вправи з канатом слід з однаковою швидкістю, так тренування буде впливати на всі групи м язів. Проте варто пам ” ятати про те, що все має бути в світові. Якщо раптом ви перестараєтеся з цією вправою, то організм не буде отримувати позитивного ефекту.

Упражнения с канатом: что это и почему поможет похудеть

Робота з канатом допомагає розвинути витривалість, вибухову силу і баланс, зміцнити серцево-судинну систему, на м’язи, плечі і руки. Також вправи з канатом актуальні для всіх, хто хоче швидко схуднути, завдяки своїй енерговитратності.

У цій вправі є тільки один мінус – воно точно не для новачків, так як може стати для непідготовленої людини досить травмонебезпечним. Якщо ви ще не працювали з канатами, то краще починати це робити під керівництвом тренера. Також від нього варто утриматися тім, у кого є проблеми зі здоров ям, а саме з серцем, тиском, хребтом або суглобами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ten + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.