Вправи від хвилювання, тривоги та панічних атак

Ці найпростіші дихальні вправи дуже легко освоїти і зовсім нескладно робити. На його виконання вам знадобиться всього 3-5 хвилин. Вправу можна непомітно робити навіть у громадському транспорті або на роботі.

У більшості випадків ефект від такого дихання настає майже відразу.

ПРОТИПОКАЗАННЯ до дихальної вправи:

Виконавши це дихання, зверніть увагу на свій емоційний стан – якщо після виконання вправи ви заспокоїлися, у вас знизилося почуття тривоги, значить, все вийшло правильно.

Але у невеликого відсотка людей (приблизно 7-10 %) йде аномальна реакція на це дихальні вправи — хвилювання та тривога, навпаки, посилюються. Якщо ви потрапили в ці 7-10 %, то не спокушайте долю, не чекайте, що результат з’явиться, і відразу припиняйте заняття.

Точно так і з тиском. Після виконання цього дихального вправи обов’язково міряйте тиск! Але не відразу, а через 10-15 хвилин. Відстежте реакцію вашого тиску на це вправу. У більшості людей тиск від нього нормалізується — нормальний тиск залишається колишнім, а від підвищений тиск поступово знижується до норми.

Однак у невеликого відсотка людей (приблизно 10%) йде аномальна реакція на це дихальні вправи — тиск, навпаки, підвищується. Якщо ви потрапили в ці 10%, не спокушайте долю, не чекайте, що результат з’явиться, і відразу  припиняйте заняття.

Крім того, вправо не МОЖНА РОБИТИ:

  • відразу після операцій на органах черевної порожнини та грудної клітини (потрібно почекати 2-3 тижні); — при застуді і грипі, при підвищеній температури тіла; — при вагітності, особливо на рядків від 3х місяців і вище; — перші 3-6 місяців після інфаркту міокарда; при аневризмі аорти; — перші 3 місяці після інсульту; при тяжких черепно-мозкових травмах;

З ОБЕРЕЖНІСТЮ РОБИТИ: при пароксизмальній тахікардії, при миготливій аритмії; при вадах серця. При цих захворюваннях потрібно відслідковувати своє самопочуття і пульс до і після заняття.

УВАГА! Це відео носить освітній і ознайомлювальний характер. Є протипоказання.

Перед застосуванням рекомендацій і порад з відео ОБОВ’ЯЗКОВО проконсультуйтеся з лікарем!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh