Авторські статтіЗдоров'я

Вправи від хвилювання, тривоги та панічних атак

Ці найпростіші дихальні вправи дуже легко освоїти і зовсім нескладно робити. На його виконання вам знадобиться всього 3-5 хвилин. Вправу можна непомітно робити навіть у громадському транспорті або на роботі.

У більшості випадків ефект від такого дихання настає майже відразу.

ПРОТИПОКАЗАННЯ до дихальної вправи:

Виконавши це дихання, зверніть увагу на свій емоційний стан – якщо після виконання вправи ви заспокоїлися, у вас знизилося почуття тривоги, значить, все вийшло правильно.

Але у невеликого відсотка людей (приблизно 7-10 %) йде аномальна реакція на це дихальні вправи — хвилювання та тривога, навпаки, посилюються. Якщо ви потрапили в ці 7-10 %, то не спокушайте долю, не чекайте, що результат з’явиться, і відразу припиняйте заняття.

Точно так і з тиском. Після виконання цього дихального вправи обов’язково міряйте тиск! Але не відразу, а через 10-15 хвилин. Відстежте реакцію вашого тиску на це вправу. У більшості людей тиск від нього нормалізується — нормальний тиск залишається колишнім, а від підвищений тиск поступово знижується до норми.

Однак у невеликого відсотка людей (приблизно 10%) йде аномальна реакція на це дихальні вправи — тиск, навпаки, підвищується. Якщо ви потрапили в ці 10%, не спокушайте долю, не чекайте, що результат з’явиться, і відразу  припиняйте заняття.

Крім того, вправо не МОЖНА РОБИТИ:

  • відразу після операцій на органах черевної порожнини та грудної клітини (потрібно почекати 2-3 тижні); — при застуді і грипі, при підвищеній температури тіла; — при вагітності, особливо на рядків від 3х місяців і вище; — перші 3-6 місяців після інфаркту міокарда; при аневризмі аорти; — перші 3 місяці після інсульту; при тяжких черепно-мозкових травмах;

З ОБЕРЕЖНІСТЮ РОБИТИ: при пароксизмальній тахікардії, при миготливій аритмії; при вадах серця. При цих захворюваннях потрібно відслідковувати своє самопочуття і пульс до і після заняття.

УВАГА! Це відео носить освітній і ознайомлювальний характер. Є протипоказання.

Перед застосуванням рекомендацій і порад з відео ОБОВ’ЯЗКОВО проконсультуйтеся з лікарем!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.