Авторські статтіЗдоров'я

Вплив синтетики на організм людини

Синтетичні матеріали стають все більш затребуваними в нашому житті. Ми використовуємо їх практично у всіх сферах життєдіяльності. Хімічна нитку в складі синтетики порушує теплообмін, шкіра не дихає. Тепло не вентилюється, тому людина потіє більше.

ІЗ-за низької гігроскопічності синтетичних матеріалів волога затримується між шкірою і тканиною, що створює ефект теплиці і доводитися паритися в своєму поті.

Напевно кожен знає про статичну електрику, яка виникає при взаємодії з синтетикою. Статична електрика подразнює нервові закінчення шкіри. Це призводить до зміни тонусу судин, стимуляції кровотоку капілярів і зміни чутливості шкіри.

Часте вплив статичної електрики призводить до швидкої стомлюваності, безсоння і дратівливості.

Жінки повинні знати, що прокладки, тампони, синтетична білизна впливають на слизову оболонку статевих органів і таким чином несуть генетичний і хімічний ризик здоров’ю

Барвники синтетичних тканин, особливо низької якості, навіть здорову людини можуть нагородити дерматитом і алергією. Вчені з Нової Зеландії, досліджуючи склад синтетичних тканин, виявили високий показник вмісту в постільних тканинах грибкових мікроорганізмів. Така білизна не можна використовувати людям, що страждають астмою або алергією.

Ще дослідження показали, що в подушках з синтетики грибків і цвілі в рази більше, ніж в подушках з пір’я, що перевищує допустиму норму.

Вчені всього світу говорять про шкоду синтетики для людського організму

Якщо ви хочете вести здоровий спосіб життя і не бути підвладним негативного впливу синтетики, постарайтеся скоротити її використання до мінімуму і намагайтеся використовувати переважно натуральні матеріали.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.