Вплив синтетики на організм людини

Синтетичні матеріали стають все більш затребуваними в нашому житті. Ми використовуємо їх практично у всіх сферах життєдіяльності. Хімічна нитку в складі синтетики порушує теплообмін, шкіра не дихає. Тепло не вентилюється, тому людина потіє більше.

ІЗ-за низької гігроскопічності синтетичних матеріалів волога затримується між шкірою і тканиною, що створює ефект теплиці і доводитися паритися в своєму поті.

Напевно кожен знає про статичну електрику, яка виникає при взаємодії з синтетикою. Статична електрика подразнює нервові закінчення шкіри. Це призводить до зміни тонусу судин, стимуляції кровотоку капілярів і зміни чутливості шкіри.

Часте вплив статичної електрики призводить до швидкої стомлюваності, безсоння і дратівливості.

Жінки повинні знати, що прокладки, тампони, синтетична білизна впливають на слизову оболонку статевих органів і таким чином несуть генетичний і хімічний ризик здоров’ю

Барвники синтетичних тканин, особливо низької якості, навіть здорову людини можуть нагородити дерматитом і алергією. Вчені з Нової Зеландії, досліджуючи склад синтетичних тканин, виявили високий показник вмісту в постільних тканинах грибкових мікроорганізмів. Така білизна не можна використовувати людям, що страждають астмою або алергією.

Ще дослідження показали, що в подушках з синтетики грибків і цвілі в рази більше, ніж в подушках з пір’я, що перевищує допустиму норму.

Вчені всього світу говорять про шкоду синтетики для людського організму

Якщо ви хочете вести здоровий спосіб життя і не бути підвладним негативного впливу синтетики, постарайтеся скоротити її використання до мінімуму і намагайтеся використовувати переважно натуральні матеріали.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh