Авторські статті

Впізнали по хрестику: загинув одесит, дружину та дитину якого в Одесі вбила російська ракета

На війні проти російських окупантів загинув Юрій Глодан – мешканець Одеси, сім’ю якого 23 квітня 2022 року вбив російський ракетний удар по житловому комплексу “Тірас”. Того фатального дня життя українця врятувало випадковість – він вийшов з дому в магазин.

Чоловік після трагедії став на захист країни зі зброєю в руках. Спочатку він пішов до “Азова”, потім – до 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ. На початку листопада 2023 року стало відомо, що воїна не стало. Про це повідомив у Facebook Олександр Яковенко.

Він розповів, що у мирному житті Глодан працював пекарем. У чоловіка була сім’я, але дружину Валерію, тримісячну доньку Кіру та бабусю дитини Людмилу вбила російська ракета.

Яковенко зазначив: Глодан вчинив як гідний син української нації та пішов захищати країну від окупантів. За його даними, загиблого воїна впізнали хрестиком.

“Світла пам’ять, людина з великим серцем”, – написав знайомий одесита.

 Опознали по крестику: погиб одессит, жену и ребенка которого в Одессе убила российская ракета

Нагадаємо, російський десант виявився не здатним захопити Одесу. Також безуспішними досі залишаються спроби РФ знищити протикорабельний потенціал України. Чорноморський флот окупантів перебуває під постійною загрозою ліквідації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України