Новини з Австрії

Вперше в Австрії “кліматичні” активісти постануть перед судом

Активісти «Останнього покоління» вперше в Австрії постануть перед судом. Тепер він вирішить, чи доречний їхній протест із правової точки зору з урахуванням оголошеної ними «надзвичайної ситуації».

Справа вестиметься про адміністративні штрафи, накладені у листопаді 2022 р. Сума штрафу становить кілька сотень євро. Letzte Generation стверджує, що протест є законним і викликає політичні дискусії щодо негайних дій щодо захисту клімату. Активісти виправдали своє звернення тим, що їхній протест був необхідний, тому що «федеральний уряд не дотримується своїх власних цілей у галузі клімату і, таким чином, порушує існуючі міжнародні угоди». Після того, як «всі інші форми протесту» не мали успіху, було прийнято рішення з урахуванням «надзвичайної ситуації» на користь «громадянського опору».

У листопаді кілька людей з останнього покоління вийшли надвір Лінца на знак протесту проти кліматичної політики федерального уряду. Рух Linzer Hauptstrasse (Q) було перервано 21 листопада 2022 р., а Hafenstrasse (Q) — 28 листопада 2022 р.

Тепер суд вирішить, чи доречний їхній протест із правової точки зору надзвичайного стану.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України