Політика

Протести у Грузії: в Тбілісі відбувся багатотисячний марш. Відео

У Грузії продовжуються протести проти ухваленого парламентом закону про іноагентів – точну копію російського закону. Після силового розгону акції 7 березня біля будівлі парламенту у Тбілісі протести не вщухли. Жіночі марші, присвячені Міжнародному жіночому дню, підхопили ініціативу.

Як пише “Грузія Онлайн”, акції проходять у Тбілісі, Кутаїсі, Батумі, Озургеті, Амбролаурі, Болнісі, Горі та інших містах Грузії.

У столиці марш попрямував до стін парламенту з метою зачитати маніфест проти ухваленого у першому читанні скандального закону “Про прозорість іноземного впливу”.

Організатори акції наголошують, що неурядові організації, з якими покликаний боротися прозваний “російським” закон, відіграють ключову роль у наданні допомоги жертвам насильства, мігрантам, одиноким матерям, переселенцям та багатьом іншим категоріям громадян.

“Внаслідок дискримінації та заборони цієї підтримки постраждає все населення Грузії”, – наголошували організатори акції в анонсі.

За інформацією Paper Kartuli, в акції беруть участь близько п’яти тисяч людей. На фото та відео з місця можна побачити, що це переважно жінки. Як і під час вчорашнього протесту, який закінчився запеклими зіткненнями із силовиками, на місце стягнули десятки правоохоронців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України