Діаспора

Вперше у Берлінському соборі відбудеться поминальна молитва за українців, які були замордовані під час Голодомору у 1932-1933 роках

Питання визнання Голодомору офіційно перебуває на розгляді Бундестагу

Вперше в історії поминальна молитва (missa pro defunctis) за упокій душ мільйонів українців, жорстоко замордованих радянським режимом у 1932-1933 рр., пролунає у стінах одного з найвеличніших храмів Німеччини – у Берлінському соборі.

Щиросердечно запрошуємо Вас у понеділок, 29 листопада 2021 р. на 18 год., до Кафедрального собору Берліна взяти участь в екуменічній панахиді-реквіємі для вшанування жертв Голодомору

Питання визнання Голодомору офіційно перебуває на розгляді Бундестагу. Це стало результатом однієї з найбільш успішних петицій в історії німецького парламентаризму, котра зібрала понад 73 тисячі підписів.
Українці закликають депутатів Бундестагу підтримати це звернення громадськості і визнати Голодомор тим, чим він був насправді – геноцидом нашого народу.

Тож Ваша участь у панахиді-реквіємі стане важливим знаком солідарності задля достойного вшанування жертв однієї з найбільших трагедій українського народу.

Відправлятимуть поминальну молитву Апостольський екзарх Української греко-католицької церкви у Німеччині і країнах Скандинавії, єпископ Богдан Дзюрах, вікарний єпископ Берлінської архиєпархії Римо-католицької церкви Матіас Гайнріх, настоятель берлінського храму Православної церкви України отець Олег Полянко.

Під час реквіуму прозвучать твори Йоганна Себастіана Баха, Жана Ленгле і Сезара Франка у виконанні органіста Берлінського собору Андреса Зілінга.

Люб’язно просимо Вас реєструватися на панахиду за цією електронною адресою: events.berlin@mfa.gov.ua.
Участь у спільній молитві можлива лише після отримання електронного листа-підтвердження реєстрації.
Під час урочистої церемонії, яка триватиме з 18.00 по 18.45 год., слід дотримуватися усіх чинних обмежень Сенату Берліну щодо подолання епідемії коронавірусу (2G-Regel).

Будемо надзвичайно раді вітати Вас у Берлінському соборі 29 листопада 2021 року!

Адреса: Berliner Dom, Am Lustgarten 10178 Berlin-Mitte)

Svitlana Melnyk

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України