Новини

Надійні інвестиції – стабільний дохід

Capital Invest це компанія яка подбає про твої фінанси. З 2015 року успішно отримує і вдало вкладає кошти інвесторів, які разом з компанією отримують стабільний дохід, надає доступні кредити позичальникам в інтересах клієнта.

Інвестиційно-кредитна компанія https://capital-invest.com.ua/   пропонує кредит під заставу нерухомості, партнерство та інвестиції.

Які переваги кредиту від Capital Invest? Чому вигідно співпрацювати саме з цією компанією?

  1. Оперативність. Можливо тримати кредит за один день;
  2. Можна отримати кредит в гривнях і доларах;
  3. Зручні терміни погашення позики;
  4. Без довідки про доходи і без кредитної історії;
  5. Під заставу приймають житлові і комерційні приміщення;
  6. Отримати до вісімдесяти відсотків вартості майна;
  7. Кредитна ставка 1.8% в місяць або 24% в рік;
  8. Нотаріальне оформлення кредиту
  9. Оригінали документів залишаються у вас.

Відсутність третьої сторони, простота і відкритість робить отримання позики зручним, швидким і взаємовигідним. Професійні фінансисти, аудитори, спеціалісти по нерухомості, юристи оцінять всі ваші ризики і запропонують найбільш вигідний варіант, саме для вас.

Ви можете долучитись до інвестиційної компанії і отримувати стабільні доходи

Звертайтесь і отримаєте консультацію про умови співпраці, об’єкти інвестування та терміни. Мінімальні інвестиції починаються з 1000 доларів на період від одного місяця до п’яти років, і дохід складає 24% в доларах і до 36% в гривнях. Угоди про співпрацю засвідчується нотаріусом, де чітко прописані усі умови. Кожен об’єкт заставної нерухомості перевіряється на ліквідність, тому ризики зводяться до мінімуму у разі несплаті позичальником кредиту. Компанія сама займається продажом майна і повертає всю суму інвестору з  відсотками. Умови інвестування прості і прозорі, а тому зручні і зрозумілі.

Фінансова компанія Капітал Інвест пропонує роботу спеціалістам по кредитуванню (експертом, брокером) з дому (надання консультацій щодо умов кредитування), на виїзді (оглядати об’єкти, укладати угоди, спілкуватись з клієнтами) або в офісі.

Головна мета кредитної інвестиційної компанії дати кожній людині шанс і ресурс для здійснення своєї мрії, реалізації своїх проектів.  Вся діяльність побудована на інтересах клієнта, збереження і примноження фінансів інвесторів, на довгострокову співпрацю, зберегти довіру і репутацію як надійного і безпечного фінансового партнера.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України