Вовки в Штирії вийшли на мисливську стежку

Популяція вовків в Австрії мабуть зростає і вони все частіше починають турбувати фермерів країни. До цього вже повідомлялося про напад на стадо овець в 10 км від столиці країни Вені — в Клостернойбурзі.

Тепер же стало відомо про те, що чотири ягняти і доросла вівця, можливо, стали жертвою вовка в Ноймаркте в районі Мурау в Штирії. Вовка не вдалося знайті досі. Як і винуватця загибелі оленихи трохи раніше в лісі в цьому ж районі. Сліди ДНК з обох місць нападів були відправлені в лабораторію Університету ветеринарної медицини у Відні.

«Вранці, коли я увійшла в стайню, то нічого не помітила. Тільки почувши, що вівці голосно бекають, я пішла до них і побачила наслідки кривавої
лазні», — пояснює фермерка Андреа Піркер. Вона також розказала, що навіть наявна у них вівчарка не змогла відлякати вовка.

Поява вовків турбує не тільки фермерів, які страждають економічно, але й туристів, власників собак, грибників і маунтінбайкеров. Керівництво лісового господарства Австрії заявляє, що небезпеки немає: вовки полохливі і уникають людей. Місцева ж влада б’ють тривогу і вимагають вжити заходів.

Бернар Константинов

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh