Новини з Австрії

Вовки в Штирії вийшли на мисливську стежку

Популяція вовків в Австрії мабуть зростає і вони все частіше починають турбувати фермерів країни. До цього вже повідомлялося про напад на стадо овець в 10 км від столиці країни Вені — в Клостернойбурзі.

Тепер же стало відомо про те, що чотири ягняти і доросла вівця, можливо, стали жертвою вовка в Ноймаркте в районі Мурау в Штирії. Вовка не вдалося знайті досі. Як і винуватця загибелі оленихи трохи раніше в лісі в цьому ж районі. Сліди ДНК з обох місць нападів були відправлені в лабораторію Університету ветеринарної медицини у Відні.

«Вранці, коли я увійшла в стайню, то нічого не помітила. Тільки почувши, що вівці голосно бекають, я пішла до них і побачила наслідки кривавої
лазні», — пояснює фермерка Андреа Піркер. Вона також розказала, що навіть наявна у них вівчарка не змогла відлякати вовка.

Поява вовків турбує не тільки фермерів, які страждають економічно, але й туристів, власників собак, грибників і маунтінбайкеров. Керівництво лісового господарства Австрії заявляє, що небезпеки немає: вовки полохливі і уникають людей. Місцева ж влада б’ють тривогу і вимагають вжити заходів.

Бернар Константинов

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.