Техно

Минуло 30 років: Windows 10 навчилася безпечно витягувати USB-накопичувачі без втручання

Користувачі ПК з часом навчилися правильно припиняти роботу флешки, а тепер знову змушені звикати до нововведень від Microsoft.

У Windows 10 у збірці 1809 Microsoft змінює налаштування за замовчуванням, яка застосовується до USB-накопичувачів і інших знімних носіїв. Ця зміна означає, що політика за замовчуванням, застосовувана до знімних пристроїв зберігання даних, – це «Швидке видалення», а не «Підвищена продуктивність», так що тепер ви можете просто витягти пристрій, не замислюючись. Зміна вступає в силу в зв’язку з виходом оновлення за жовтень, і Microsoft пояснює, що: «Windows визначає дві основні стратегії це «швидке видалення» і «підвищення продуктивності». Обидві функції контролюють взаємодію системи з зовнішніми пристроями зберігання, такими як флеш-накопичувачі USB або зовнішні накопичувачі з підтримкою Thunderbolt .

Починаючи з Windows 10 версії 1809, за замовчуванням застосовується політика «Швидке видалення». Якщо включена зазначена опція, немає необхідності використовувати процес «Безпечне вилучення пристрою», але продуктивність може знизитися. Можна використовувати параметр «Підвищення продуктивності», який можна включати і відключати для кожного пристрою окремо. Як це зробити правильно Microsoft пояснює.

Прошло 30 лет: Windows 10 научилась безопасно извлекать USB-накопители без вмешательства

Першим ділом потрібно підключити пристрій до комп’ютера, потім клацнути правою кнопкою «Пуск» і вибрати пункт «Провідник». У провіднику ідентифікувати букву або мітку, пов’язану з пристроєм (наприклад, USB-накопичувач (D :)). Клацнути правою кнопкою «Пуск» і вибрати «Управління дисками». В нижній частині вікна клацніть правою кнопкою миші ярлик пристрою і вибрати «Властивості». Після цього слід віддати перевагу будь-якому з двох варіантів. Microsoft пропонує, щоб при виборі опції «Підвищена продуктивність» користувачі також розібрали «Включити кешування запису на пристрої».

«Якщо ви використовуєте політику «Підвищення продуктивності», ви повинні використовувати процес «Безпечне вилучення пристрою» для його видалення. Якщо ви видалите або вимкніть пристрій, не дотримуючись інструкцій з безпечного видалення, ви ризикуєте втратити дані», – говорять експерти.

Таким чином, пройшло 30 років і Windows 10 навчилася безпечно витягувати USB-накопичувачі без додаткового втручання. Що буде далі – залишається лише здогадуватися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.