Авторські статті

Вони прийдуть до вас, тому що президент відвів війська та погодився на російську пастку – Ірина Фріз

Вважаю за необхідне роз’яснити перспективи реалізації так званої «формули Путіна-Штайнмаєра». Нею запускається підготовка до місцевих виборів в ОРДЛО!

Про це повідомила Ірина Фріз / Iryna Friz

До вчорашнього дня українська сторона мала маневр: ми могли відтягувати цей процес до дня виводу російських військ з окупованих територій та демілітаризації регіону. Крім того, ми мали час на запуск законотворчого процесу з метою підготовки нового законодавства, що врегульовувало б питання особливостей проведення виборів, нову редакцію закону про особливий статус та багато іншого. Це час нам також давав змогу підтримувати міжнародні санкції.

Що відбулося?

Погодженням умовної формули Путіна-Штайнмаєра, українська сторона дала старт процесу підготовки до виборів та особливого статусу Донбасу на постійній основі. Тепер годинник тікає для України, і російська сторона разом з європейцями, які хочуть відновити бізнес-стосунки з Росією, тепер запитуватимуть Київ про те, що саме було зроблено, а якщо ні, то коли це буде зроблено.

Кремль може відтепер дихати вільно щодо питання Криму, яке для нової влади вже не стоїть

Все циркулює навколо Донбасу. Попри те, що Україна має дві окуповані території одним агресором, підхід до цих питань завдяки Офісу президента поділений. Україна по-різному підходить до повернення своїх територій, і очевидно, пріоритетом визначене повернення Донбасу, а не Криму. Півострів винесли за дужки: до цього питання немає окремої стратегії.

Харківська, Запорізька та Дніпропетрівська області вже зараз мають дуже напружитись

Справа у тому, що після проведення місцевих виборів на постійній основі діятиме закон про особливий статус Донбасу.

Бандформування будуть перейменовані на «народну міліцію», а лінія розмежування зникне як комплекс фортифікованих споруд та блокпостів. Що відбудеться? Насправді, все просто. «Народна міліція» так званих ДНР-ЛНР безперешкодно заїжджатиме на території сусідніх областей, що за останні п’ять років спокійно займалися господарством, працювали та будували. Чи потрібно пояснювати, що для зголоднілих бандформувань, що вже розграбували та повіджимали все на території ОРДЛО, це буде як ковток свіжого повітря?

Першим постраждає той, хто ближче до сьогоднішньої лінії розмежування. Якщо Вам казатимуть, що такого не станеться, не вірте – станеться. Так само, як обіцяли зберегти Міністерство у справах ветеранів, знизити тарифи, полегшити життя ФОПам і багато іншого. Чому? Бо нам офіційно брешуть!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.