«Автомагістраль-Південь» за 2 місяці відновила 48 кілометрів траси Н-08 «Запоріжжя-Маріуполь»

Компанія «Автомагістраль-Південь» достроково завершила основний комплекс робіт з відновлення 48 км траси Н-08 «Запоріжжя-Маріуполь».

Про це Голосу українською повідомляє прес-служба підприємства.

Фінальний шар покриття із щебенево-мастикового асфальтобетону влаштовано на всій протяжності трьох ділянок: на десятикілометровій ділянці поблизу міста Оріхів, відрізку у 20,8 км біля міста Пологи та поряд із смт. Розівка на 16,8 км.

За короткий період в два місяці працівники компанії уклали понад 175 тис. т асфальтобетонних сумішей. Завчасне виконання робіт з випередженням планового графіку було забезпечено завдяки мобілізації значної кількості співробітників (450 осіб) і техніки (250 одиниць), організації цілодобового режиму їхньої роботи разом із високотехнологічним та високопродуктивним обладнанням компанії, що розміщене у цьому регіоні.

«Наразі на трасі роботи тривають – дорожні будівельники виконують асфальтування з’їздів. Окремі бригади паралельно займаються облаштуванням узбіч, встановлюють дорожні знаки, бар’єрне огородження та наносять дорожню розмітку. До 10 жовтня, як і очікувалось, ми завершимо всі роботи на «дорозі життя», – йдеться в повідомленні.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh