Економіка

«Автомагістраль-Південь» за 2 місяці відновила 48 кілометрів траси Н-08 «Запоріжжя-Маріуполь»

Компанія «Автомагістраль-Південь» достроково завершила основний комплекс робіт з відновлення 48 км траси Н-08 «Запоріжжя-Маріуполь».

Про це Голосу українською повідомляє прес-служба підприємства.

Фінальний шар покриття із щебенево-мастикового асфальтобетону влаштовано на всій протяжності трьох ділянок: на десятикілометровій ділянці поблизу міста Оріхів, відрізку у 20,8 км біля міста Пологи та поряд із смт. Розівка на 16,8 км.

За короткий період в два місяці працівники компанії уклали понад 175 тис. т асфальтобетонних сумішей. Завчасне виконання робіт з випередженням планового графіку було забезпечено завдяки мобілізації значної кількості співробітників (450 осіб) і техніки (250 одиниць), організації цілодобового режиму їхньої роботи разом із високотехнологічним та високопродуктивним обладнанням компанії, що розміщене у цьому регіоні.

«Наразі на трасі роботи тривають – дорожні будівельники виконують асфальтування з’їздів. Окремі бригади паралельно займаються облаштуванням узбіч, встановлюють дорожні знаки, бар’єрне огородження та наносять дорожню розмітку. До 10 жовтня, як і очікувалось, ми завершимо всі роботи на «дорозі життя», – йдеться в повідомленні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України