Авторські статті

Вони бояться і поважатимуть лише силу!

Суд заарештував “за напад на Беркут” 72-річного Миколу Пасічника. При тому, що жодного із садистів-беркутівців, які калічили людей протягом двох місяців дотепер не те що не заарештовано – жодного навіть не затримано. Зате їм вручають державні нагороди, відомчі відзнаки і після кожного штурму-зачистки підгодовують кешем, який привозять з МВС…

Напевно Янукович з Клюєвим та їхніми бандитами – нічому не вчаться і не роблять жодних висновків. Вони бояться і поважатимуть лише силу, більше нічого. Силу народ і має продемонструвати владі, аби зупинити її бандитські дії. Іншого шляху не бачу.

Попри 20-градусний мороз, на Грушевського зараз ( 03:30 ночі) понад 5000 людей, рішучих і сміливих бійців, віком від 17 до 70+, чоловіків і жінок, з усіх регіонів країни. І їм там не холодно – бо їхні серця гарячі!

Депутатів, правда, уночі там рідко побачиш, цієї ночі не зустрів жодного. Чекають команди (дозволу) від трійці вождів? Чи все ще вважають людей на Грушевського “провокаторами”? Може, вже досить?!

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.