Авторські статті

“Нью-Йорк Таймс” дорікає Євросоюзу за пасивність

“Нью-Йорк Таймс” цією карикатурою дорікає Євросоюзу за пасивність в українському питанні. Мав сьогодні нагоду почути одну людину з боку установ ЄС – таке враження, що вони запізнюються зі сприйняттям ситуації на пару тижнів і їхні оцінки перебувають на рівні десь 7 січня.

Насправді, а скільки ще потрібно, щоб Євросоюз взявся за Україну. Невже смертей і більше як два місяці сутичок та протестів не вистачає для цього, щоб ввести санкції проти українських можновладців. Невже їм байдуже, що знову Україна потопає в обіймах “братнього народу”.

Вони те і роблять, що хіба засуджують дії влади, це добре, але цього мало. З такими пасивними діями від ЄС Україна може залитись кров’ю, бо сьогоднішня влада так не здасться і вже розпочала братовбивчу війну.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України