Вона вижила після аборту, зараз просить ірландців не легалізувати аборти

Джанна Джессен розповідає свою історію і про те, що вона приїхала до Дубліна, аби заохотити мешканців Ірландії голосувати «НІ» на найближчому референдумі.

25 травня ірландці вирішать, чи їхній основний закон і надалі захищатиме життя. Сьогодні йде боротьба за восьму поправку до Конституції, яка захищає життя. Після її скасування уряд зможе ввести будь-який закон про аборт, пише Go?? Nidzielny.

Джанна Джессен розповідає про те, що вона походить з Нешвіла, штат Теннесі, США приїхала до Дубліна, щоби заохотити мешканців Ірландії голосувати за «НІ» на найближчому референдумі. Жінка розповідає про те, що вона пережила аборт і народилася в абортивній клініці в Лос-Анджелесі під час «операції».

«Я приїхала до Дубліна, щоби дати ірландцям можливість почути іншу думку про аборт, з погляду дитини, яка аборт пережила і яка має радити собі з його наслідками, — каже Джанна на початку відео. Аборт викликав у неї церебральний параліч. Я прийомна дитина, моїм біологічним батькам було у той час по 17 років. Моя мама була майже на 8 місяці вагітності, коли пішла в абортивну клініку і вирішила мене вбити, — каже Джанна у своїй промові на відео. — Я не померла, хоча вони й розраховували на це».

Джанна підкреслює, що, з урахуванням науки, навіть невіруючі не можуть ігнорувати той факт, що серце дитини в животі мами б’ється вже на 16-й день (sic!), і ви можете його почути. Відомо також, що життя починається від зачаття.

«Це так просто говорити про ”мої права”, — зазначає вона,— але жодна феміністка, ніхто ніколи не розповів мені про мої права. Вони просто намагаються заспокоїти мене. І це дуже цікаво для мене».

«Я народилася в абортивній клініці. Я не частина чогось тіла. Я маю своє, власне. Отже, які ж були мої права? Скажіть мені, — звертається вона до натовпу. — Ви можете вигукувати свої гасла весь день, я кажу вам це з любов’ю, але твердо, що з моїми правами теж мають рахуватися! Я жінка, і ви не кричите про те, як мої права були зґвалтовані в той день. Ви думаєте тільки про себе і про момент до 12-го тижня вагітності. Я вам щось скажу. Серцебиття дитини в утробі матері можна почути вже на 16-й день. Ви почуєте, як воно б’ється, і не скажете, що це життя? Звісно, ви скажете, що це життя. Ця людина жива, хіба що це небажана дитина… тоді ви раптом ігноруєте серцебиття. Ви кажете «Моє тіло, мій вибір». Я мала ніколи не встати з ліжка, не мала нічого робити. А я пробігла два марафони. Я тренуюся чотири рази на тиждень, аби знати, як зійти в гори. Тому що я не буду в інвалідному візку! Я хочу подолати це».

Нагадаємо, що 25 травня 2018 р. ірландці вирішать, чи буде скасована восьма поправка до конституції країни, яка захищає життя. Численні акції prolife-організацій які проходять у цей час в Ірландії, зокрема марш під гаслом «Любіть обох», що відбувся 12 травня 2018 р. в Дубліні, мають на меті заохотити мешканців країни проголосувати за життя, тобто проти скасування восьмої поправки на референдумі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh