Авторські статті

Волкеру довірили озвучити компроміс, про який домовилися Трамп і Путін

Спецпредставник Держдепартаменту США у справах України Курт Волкер закликав Україну продовжити дію закону про особливий статус Донбасу. В унісон з ним народний депутат Юрій Береза заявив: «Треба буде – приймемо, щоб вони подавився у своєму Кремлі». Де-факто Волкер майже прямим текстом сказав, що цей закон – порожня формальність, він все одно не запрацює, але відмова його продовжувати дасть козирі в руки Росії.

За словами добровольця УДА, блогера Олени Білозерської, враховувати треба не те, що сказано, а те, що підписано. Україну рано чи пізно змусять виконувати те, що вона підписала. Тому не треба просто нічого підписувати, знаючи, що це ми все одне не збираємося виконувати. Це, очевидно, і є той компроміс, про який домовилися Путін з Трампом у Гельсінкі. США не визнають анексії Криму, але тільки на словах, санкції з РФ будуть зняті або істотно ослаблені, окуповані території Донбасу залишаться у складі України, але з «особливим статусом». Це ніяка не «зрада» – це закономірний розвиток подій.

Олена Білозерська підкреслює, ніякого «особливого статусу» і ніяких «місцевих виборів», навіть, якщо Росія виведе війська, бути не може. Тільки взяття територій під контроль українською армією і процедура «розросіювання», за аналогією з денацифікацією в повоєнній Німеччині. Якби денацифікації не було, а просто Німеччину десь у 1944-му або навіть 1945 році змусили припинити війну і провели в ній чесні вибори під міжнародним контролем, то на цих виборах переміг би, якби не Гітлер, то Герінг, і нацизм залишився б офіційною ідеологією німців. На думку блогера, Донбас з особливим статусом – це «ватяний» Донбас з державними і військовими злочинцями на чолі, які будуть блокувати чи не антиросійські ініціативи України. Тому потрібно не слухати різних міжнародних «доброзичливців» і воювати до переможного кінця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України