Волкеру довірили озвучити компроміс, про який домовилися Трамп і Путін

Спецпредставник Держдепартаменту США у справах України Курт Волкер закликав Україну продовжити дію закону про особливий статус Донбасу. В унісон з ним народний депутат Юрій Береза заявив: «Треба буде – приймемо, щоб вони подавився у своєму Кремлі». Де-факто Волкер майже прямим текстом сказав, що цей закон – порожня формальність, він все одно не запрацює, але відмова його продовжувати дасть козирі в руки Росії.

За словами добровольця УДА, блогера Олени Білозерської, враховувати треба не те, що сказано, а те, що підписано. Україну рано чи пізно змусять виконувати те, що вона підписала. Тому не треба просто нічого підписувати, знаючи, що це ми все одне не збираємося виконувати. Це, очевидно, і є той компроміс, про який домовилися Путін з Трампом у Гельсінкі. США не визнають анексії Криму, але тільки на словах, санкції з РФ будуть зняті або істотно ослаблені, окуповані території Донбасу залишаться у складі України, але з «особливим статусом». Це ніяка не «зрада» – це закономірний розвиток подій.

Олена Білозерська підкреслює, ніякого «особливого статусу» і ніяких «місцевих виборів», навіть, якщо Росія виведе війська, бути не може. Тільки взяття територій під контроль українською армією і процедура «розросіювання», за аналогією з денацифікацією в повоєнній Німеччині. Якби денацифікації не було, а просто Німеччину десь у 1944-му або навіть 1945 році змусили припинити війну і провели в ній чесні вибори під міжнародним контролем, то на цих виборах переміг би, якби не Гітлер, то Герінг, і нацизм залишився б офіційною ідеологією німців. На думку блогера, Донбас з особливим статусом – це «ватяний» Донбас з державними і військовими злочинцями на чолі, які будуть блокувати чи не антиросійські ініціативи України. Тому потрібно не слухати різних міжнародних «доброзичливців» і воювати до переможного кінця.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh