Авторські статті

ВО “Майдан” вимагає відставки “перевертня у погонах” Захарченка і покарання беркутівців

Заява Ради ВО “Майдан”.

10 січня під Києво-Святошинським судом та Святошинським РВВС у Києві “Беркут” жорстоко побив мирних активістів Євромайдану та мітингувальників, які зібралися для того, щоб захистити так званих “васильківських терористів”, безпідставно звинувачених у злочинах, які вони не вчиняли.

Ми глибоко обуренні цілеспрямованим нападом “Беркуту” на екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, який намагався стримати виродків у шоломах від застосування сили проти мирних людей. Звіряче побиття Луценка, який опинився у реанімації – це не просто спроба його залякування, це ніщо інше, як санкціонований згори замах на його життя з боку режиму Януковича.

ВО “Майдан” вимагає притягнути до кримінальної відповідальності всіх бійців спецпідрозділу “Беркут”, які грубо перевищили свої службові повноваження під час згаданих подій. Ми свідомі того, що чергове застосування сили проти активістів Євромайдану не могло відбуватися без санкції міністра внутрішніх справ Захарченка.

Кров мирних громадян знаходиться на його руках, тому він повинен бути негайно відправлений у відставку. Якщо президент Янукович цього не зробить – це означає, що він співучасник цього злочину.

Всеукраїнське об’єднання “Майдан” розцінює ці події, як свідомий акт влади, спрямований на застосування насильства проти Євромайдану в порушення всіх раніше взятих на себе зобов’язань перед міжнародною спільнотою. Ми переконані, що США, країни Євросоюзу та весь демократичний світ повинен усвідомити – час розмов із злочинним режимом Януковича закінчився.

Ми вимагаємо негайно застосування персональних санкцій проти тих керівників держави, які причетні до порушення прав людини в Україні та фактично оголосили війну власному народу. Першим, хто має відчути на собі такі санкції, – має стати перевертень у погонах, міністр внутрішніх справ Захарченко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України