Авторські статті

Учасники спротиву змусили силовиків виконати їхні законні вимоги”

Сьогодні вночі обійшлося би без постраждалих, якби правоохоронні органи нарешті виконали законні вимоги народних депутатів і протестувальників. Про це, коментуючи повідомлення про порушення прокуратурою кримінальних проваджень щодо учасників акції протесту біля Києво-Святошинського суду та райвідділку МВС, заявив народний депутат України Олег Панькевич, який був разом із активістами напередодні перебував біля Києво-Святошинського райвідділу міліції.

“Ми добре пам’ятаємо, що після побиття студентів на Майдані у ніч на 30 листопада правоохоронці виправдовувалися, що не можуть знайти винних, бо ж обличчя “беркутівців” закриті. Цього разу учасники акції спротиву вирішили позбавити правоохоронні органи зайвих клопотів і допомогти їм ідентифікувати силовиків, які били людей. До того ж, це була законна вимога громадян – показати посвідчення та ідентифікувати особу, яка при виконанні службових обов’язків. Попри наполягання народних депутатів та тиск учасників протесту, це вдалося не відразу”, – зазначив народний депутат.

Націоналіст наголосив, що, якби міліція діяла за законом – сьогодні прокуратурі не довелося б відкривати кримінальну справу “на основі повідомлень ЗМІ”.

“Ми разом із народними депутатами Андрієм Іллєнком та Святославом Ханенком намагалися переконати міліційне начальство дотримуватися законодавства, виконати законні вимоги протестувальників і таким чином уникнути кровопролиття, але вони ігнорували ці вимоги. Знадобилося кілька годин, аби з’явився один із керівників “Беркута” й погодився на врегулювання ситуації в такий спосіб, як ми пропонували – просто показати посвідчення “беркутівців”, – зазначив народний депутат.

Нагадаємо, що 10 січня 2014 року Києво-Святошинський районний суд оголосив вирок так званим “васильківським терористам” Володимирові Шпарі, Ігореві Мосійчуку та Сергієві Бевзу. Суддя Юрій Бурбела призначив покарання патріотам у вигляді 6 років позбавлення волі. Люди, які перебували у цей час біля суду і підтримували хлопців, не розходилися, через що “Беркут” по-звірячому накинувся на них.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.