ЄС|NATO

«Внутрішня кухня» сепаратиського мітингу в Харкові

 Після розгрому  харківські проросійські сили в кінці вересня, вони знову намагаються підняти голову.

На днях  МВС була перехоплена інформація про підготовку та проведення в Харкові 18 листопада проросійського мітингу на прохідній  заводу Турбоатом за адресою – пр. Московський 199.

Природно, що МВС буде звертатися до суду з вимогою заборонити дану акцію, щоб уникнути провокацій з боку проросійських диверсантів і її спіткає доля попередньої невдалої акції біля Дзеркального струменя, після якої на наступний день патріотично налаштовані харків’яни знесли пам’ятник Леніну.

Однак я хочу, щоб суспільство знало про те, як готуються такі акції, які розцінки на проросійську тітушню, і найцікавіше, які українські ЗМІ планується залучати до висвітлення цих акцій.

Отже приступимо!

Тема мітингу:

1. Залучення уваги до погіршення соціаально-економічного стану України.

2. Нагадати про важливість економічних зв’язків з Росією.

3. Консолідація існуючого активу.

Додаткові теми:

1. Не дамо знищити флагман Харківської промисловості – “Турбоатом”.

2. Турбоатом гордість Харкова.

3. Досить руйнувати промисловий потенціал Харкова

4. Росія основний замовник, важливо зберегти зв’язки з Росією.

Організації подають заявку на мітинг – “Жіночий рух Харкова”, “Трудова Харьківщіна”.
Фізичні особи організатори пікету – Оксана Штик, Павло Тищенко, Валерій Цюрток,

Ну а тепер найцікавіше – хто ж повинен буде висвітлювати цей захід.

Само собою – група телеканалів Росія 24, ОРТ, НТВ, РТР, РЕН ТВ Life News. Але тут є проблемка – ці телеканали у нас вже не віщають в ефірі і по кабельному. Постаралася Нац комісія з телебачення і радіомовлення і МВС підсобило.

Але зате на допомогу російським лже-пропагандистам завжди готові прийти ряд українських ЗМІ.

У перехопленні чітко вказано, що до висвітлення акції планується залучити телеканал “Інтер”, газета “Сегодня”, газета “2000”, “Київський телеграф”.

Також планувалося залучити до висвітлення – харківський телеканал “Р-1”, газети “Вечірній Харків”. Ну і само собою інтернет сайти – “Російський дозор”, “Російська весна”, “Російська лінія”, “Анна Ньюс”, “Новоросс – інфо” та ряд інших.

Скільки ж коштуватиме весь цей спектакль

Запланована чисельність учасників – 150 осіб. Оплата участі одного учасника – 1000 рублів. Я не помилився, розцінки вказані саме в рублях. Запроданців ж все одно в чому гроші отримувати – аби отримувати. Разом 150 тисяч рублів.

3 організатора акції – по 10 тисяч рублів.

Місцевій пресі передбачено – 50 тисяч рублів.

Разом, організувати картинку для російських телеканалів у Харкові коштує всього лише 250 тисяч рублів або за курсом 60 рублів за долар – 4150 доларів.

Приблизно за такою ж схемою, ляльководами з Москви і організовувалися інші мітинги в містах Південного Сходу України. Як говориться – нічого особистого, просто бізнес.

Радує те, що міліція навчилася заздалегідь виявляти всі точки напруженості і бути в курсі тієї кухні, яка вариться в проросійських колах Харкова.

Тепер ще не зібралися сепаратисти зібратися разом і заробити свої 30 російських Серебренников, а ми вже знаємо де це буде, коли, хто організатор і хто скільки хоче заробити.

Шкода тільки що, у нас немає поки кримінального покарання за проплачений мітинг, фінансований російською стороною.

Мабуть прийдеться вводити.

П. С. Цікаво, що на цей раз знесуть патріотично налаштовані харків’яни, після чергового провального мітингу Харківсько-расистських тітушок?

Дописувач: Anton Gerashchenko

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.