ЄС|NATO

У Києві затримали «злодія в законі», який прибув з Росії

  Сьогодні в ході проведення спеціальної операції, співробітниками УБОЗ МВС – в Києві затримано Гугава Джумбер Джонієвич, уродженець Абхазії, раніше неодноразово судимий на території республіки Грузія і в Казахстані.

Загальний термін перебування в місцях обмеження волі 23 роки.

Згідно обліку Інтерполу (Ліон, Франція) затриманий відноситься до категорії “злодій в законі”, “коронованний” в 1986 році в Донецьку. У кримінальному середовищі відомий як Джимшер, Джимі, Біно.

За отриманою інформацією, Гугава Д.Д. нелегально прибув в Україну через ділянку кордону з Росією в Донецькій області. На території України Гугава контролював діяльність кількох організованих бандитських груп, що спеціалізуються на квартирних крадіжках і крадіжках з автомобілів.

Ці групи прибули разом з Гугава в Україну в 2013-1014г.

У момент затримання Гугава пред’явив фальшивий паспорт громадянина України, виписаний на бланку, викраденому бойовиками в паспортному столі на окупованій території Донецької області. Використовуючи викрадені бланки паспортів, злодій намагався легалізувати свої злочинні групи в найбільших містах України. Діяльність груп припинена.

Спеціальна робота по “злодіям в законі”, що намагаються окопатися в Україні – триває.

Нагадаю, кілька днів тому була накрита “сходка” і затримані троє “злодіїв” в Києві.

І, якщо пам’ятаєте, Кабінет міністрів недавно схвалив законопроект про кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років для осіб, які займають вище становище в злочинній ієрархії, так званих “злодіїв у законі”.

Злодіям В ЗАКОНІ НЕ БУДЕ МІСЦЯ В УКРАЇНІ. Жорсткість, грано жорсткі тюремні терміни, нульова толерантність до їх прав – те, що треба для цих заїжджих засновників кримінального світу.

Дякую за відмінну роботу офіцерів, які проводили операцію.

Дописувач:  Arsen Avakov

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.