Авторські статтіДуховне

Внаслідок землетрусу в Базиліці Святого Павла в Римі з’явилася тріщина

Сьогодні, 30 жовтня, внаслідок землетрусу у стіні базиліки Святого Павла по за мурами в Римі з’явилася тріщина. Після цього, як повідомляє італійське видання «Quotidiano», базиліку негайно закрили на обстеження інших ймовірних пошкоджень. Зараз на місці перебувають пожежні та поліція.

Базиліка Святого Павла є однією з чотирьох папських базилік у Римі, другого за величиною після базиліки Святого Петра у Ватикані. Вона розташована недалеко від лівого берега річки Тибр. Базиліка збудована 1854 р. на місці попередньої, зведеної 324 р. за наказом імператора Констfнтина на місці могили апостола Павла.

Комплекс будівлі базиліки має перевагу екстериторіальності Апостольського Престолу, незважаючи на те, що розташований на території Італійської Республіки. Базиліка від 1980 року входить до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

«la Republica» підтверджує інформацію про тріщину в Базиліці св. Павла по за мурами, але також пише про те, що в Базиліці Святого Петра все добре, її відкрили для відвідувачів,

Базиліку Святого Лоренцо перевіряють після того, як обсипилися фрагменти штукатурки. Перевірки також тривають у двох папських Базиліках св. Івані Латеранському та св. Марії Великій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України