Величезні рукотворні споруди, видимі з космосу

Наша планета величезна. Протягом тисяч років людство звело на її поверхні чимало вражаючих споруд: пірамід, мостів, гігантських стін та багато іншого.

Однак з Міжнародної космічної станції, яка знаходиться від поверхні Землі на висоті 400 км, всі ці об’єкти здаються маленькими, зливаються з ландшафтом, але все ж добре помітними.

Сьогодні ми покажемо вам фотографії гігантських рукотворних споруд, які можна розгледіти з космосу неозброєним поглядом:

Пальмові острови, Дубай

Мабуть, одне з найбільш відомих сучасних рукотворних чудес — тягнеться уздовж берега архіпелаг у вигляді пальм. Для будівництва островів сюди доставляли пісок з дна Перської затоки, з допомогою якого вони формувалися.

Мідний рудник Кеннекотт
Огромные рукотворные сооружения, видимые из космоса
Розташований на північний захід від Солт-Лейк-Сіті, Кеннекот є однією з найбільших відкритих копалень у світі: діаметр — майже 4 км, а глибина — більше 1,2 км

Комплекс теплиць в Альмерії
Огромные рукотворные сооружения, видимые из космоса
В іспанській провінції Альмерія знаходиться гігантський комплекс теплиць, який можна побачити з космосу. Оранжереї займають площу понад 259 км2. Тут вирощуються мільйони тонн овочів і фруктів, які постачаються в різні країни світу.

Єгипетські піраміди Гіза
Огромные рукотворные сооружения, видимые из космоса
Видимі зверху як три невеликих трикутника, піраміди Гізи є одними з найбільш неймовірних споруд, коли-небудь побудованих людиною. Висота найбільшої з них складає понад 140 метрів, проте з космосу вони здаються маленькою крапкою посеред пустелі.

Мости
Огромные рукотворные сооружения, видимые из космоса
Людина зводить мости вже протягом довгого часу і останнім часом вони стають все масштабнішими і неймовірнішими, демонструючи геній інженерної думки. На фотографії: міст “Золоті ворота” в Сан-Франциско.

Міста, освітлені нічними вогнями
Огромные рукотворные сооружения, видимые из космоса
Через сильну освітленість жителі мегаполісів не можуть побачити зірки на небі, проте якщо дивитися на міста з космосу, то можна побачити цілі сузір’я штучного освітлення!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh